СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиАушра Аугустинавічюте

Дуальна природа людини

До змісту

Д. Статика - динаміка

Навколишній світ утворений з моментів статики та динаміки. В одних елементах ІМ відображається статика, це Соціоніка Екстравертна сенсорика та Соціоніка Екстравертна інтуїція, в інших динаміка, це Соціоніка Екстравертна логіка та Соціоніка Екстравертна етика. Ті типи ІМ, серед перших двох елементів яких є елемент статики, ми називаємо статичними, решту - динамічними.

Будь-яку подію по-справжньому можуть розповісти лише динаміки. За їх розповіддю завжди легко відновити послідовність процесу в часі. Статики цього не вміють. У них завжди виходить аналіз ситуації або розповідь про людей чи предмети, яки брали участь у події. Мислення статиків аналітичне, індуктивне, мислення динаміків - синтетичне, дедуктивне.

Цю різницю видно і в малюнках. У динаміка кожна лінія - пульсуючий рух, у статика - цілковитий спокій, застиглість. Наприклад, Реріх-батько - статик, Реріх-син - динамік.

Статики завжди знають, що їм потрібно, легко придумують як життєві цілі, так і цілі для повсякденної активності. У них складності з придумуванням метода для досягнення цілей. У динаміків навпаки - завжди на вибір кілька творчих методів, а от ціль, бажано, щоб хтось підказав ззовні.

 

До змісту
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор