СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГамлет - етико-інтуїтивний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Чи бути, чи не бути? Серйозна, зосереджена на глобальних проблемах людина. Світ бачить у драматичних та навіть у трагічних барвах. Чекає всяких неприємностей. Його лейтмотив - чотири ноти з Бетховена - тема долі. Особисті проблеми сприймає як щось надважливе. Часто заразом прагне облагодіяти й усе людство.

2. Романтик. Постійно сумнівається та коливається. Іноді сприймається оточенням як неврівноважена, легкозбуджувана особистість. Наприклад, його дратують будь-які зайві рухи, він бачить світ і так надмірно динамічним. Не любить проявляти ініціативу. Почуття ставить вище за розум.

3. Сміливо входить у ситуацію, якщо добре з нею ознайомився, ретельно все підготував. Очікує, обмірковує ситуацію з усіх боків, страхується від усіх можливих неприємностей та після цього діє напевне. Стратег, знає, як розподілити сили в часі. До будь-якої роботи ставиться серйозно, з великою відповідальністю, прагне довести її до кінця. Домагається перемоги за будь-яку ціну. Йому легше потерпіти поразку, ніж піти на компроміс. В екстремальних ситуаціях від його надмірної обережності не залишається й сліду.

4. Добро та зло. Ніколи не зробить того, що вважає злом, не терпить зла в інших. Однак етичну теорію складає собі сам, не рахуючись зі звичаями та авторитетами. Іноді його погляди на проблеми добра та зла вельми своєрідні. У будь-якому випадку послідовно їх дотримується та наполегливо захищає.

5. Уважний до людей, а часом навіть нав'язливий та вимогливий, співчуває їм, намагається допомогти у важку годину. Оточенню з ним нелегко: у ньому немає легкого сприйняття життя. Найчастіше - добрий сім'янин. Свої почуття до партнера висловлює не конкретною турботою про нього, а драматичними розповідями та попередженнями про небезпеки, які можуть на нього очікувати. Для дуала це важливо - він не дуже відчуває майбутнє. Йому можна подзвонити вночі, на питання "Я тебе розбудив?" весело відповість: "Так! Розбудив". (інший ТІМ, теж вміючи співчувати, відповість: "Ні, не розбудив" таким тоном, що ви одразу зрозумієте всю свою нетактовність).

6. Не любить займатися побутовими справами, взагалі не може на людях працювати. Якщо може - відсилає усіх із дорученнями. Дуже боїться, що його рухи, вчинки неестетичні.

7. Має своєрідну, ніби зарозумілу манеру триматися. Ззовні здається, що він заноситься, щось із себе удає. Непоганий керівник.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Мегедь В.В. ЕІЕ (Гамлет)

Вайсбанд І.Д. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Чоловічий опис: Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Аугустинавічюте А. Етико-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор