СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГамлет - етико-інтуїтивний екстраверт (опис чоловічого соціотипу)

Альпініст, підкорювач гори,
Ціль – вершина, будь-яка ціна,
Крок за кроком, крізь усі вітри,
Байдуже, що там пече зима.
Поезія “Альпініст…” Британ Г.Я.

 

Художній образ: МОРИС ДЖЕРАЛЬД (М.Рід. "Вершник без голови"), ШНИПЕРСОН-КРОЛИКОВ ТА ВСІ ЙОГО БРАТИ (з фільму "Ширлі-мирлі")

Юнак-ГАМЛЕТ з тих, хто в першу чергу приваблює до себе увагу у новій компанії. Благородна зовнішність вдало поєднується у нього з артистичними манерами. Яскраві очі, ефектні жести, море принади - усе це складає враження на дівчат.

ГАМЛЕТ - він і є принц, хоча одяг на ньому може змінюватися від похідного до екстравагантного прикиду. В діло йде все, що прикрашає його і без того ефектну зовнішність - сережка у вусі, ланцюжок на шиї, щось чорне, перекинуте через плече, наприклад, шарф. Але підійде й чорний капелюх або шкіряна чорна куртка. На ньому можуть бути й кавалерійські чоботи - чом би й ні? Шкода, що тепер не в моді шпаги... Ну і, звичайно, перстень з черепом або брелок у вигляді скелета! Волосся може бути як довгим натурального кольору, так і пофарбованим у зелений колір.

Одним словом, ГАМЛЕТ - це істота романтично-похідна, палка та оптимістична. Загітувати може кого завгодно на що завгодно. Цим зазвичай і займається.

У побуті невибагливий, не прагне комфорту, екстремал. Обожнює подорожувати, особливо в ті місця, де "ще не ступала нога людини". Затіє що завгодно, аби цього ніхто ніколи до нього не робив.

Якщо стосунки не складаються, ваш друг зможе висловити вам своє незадоволення у вигляді холодного презирства за допомогою драматичного пояснення, або просто збільшивши дистанцію. Йому також нічого не варто повісити на вас почуття провини, якщо ви навіть ні в чому не винні.

Крок перший (вперед)

При першій зустрічі ГАМЛЕТ вразить вас (принаймні, ви повинні показати, що це так) відомостями про свої ділові якості. Він "професійно" вміє забивати цвяхи, міняти проводку, штурмувати горні верхівки, знімати кіно тощо. Він із ентузіазмом готовий консультувати вас з будь-якого технічного питання.

Слухайте його, уточнюйте деталі, захоплюйтеся його діловими якостями та професіоналізмом. Не забудьте оцінити ту поличку, яку він повісив у себе на стіні десять років тому і з того часу всім про неї розповідає.

Дівчина із таким серйозним ставленням до справи напевно зверне на себе його увагу.

Крок другий (вперед)

Мрія ГАМЛЕТА - щоб життя було легке, вільне від побутових дрібниць, розумне та впорядковане. Надмірна турбота та харчування тут можуть лише зіпсувати справу.

Проявляйте здоровий глузд, розсудливість, пояснюйте кожне своє рішення, обґрунтовуйте пропозиції. Ви завжди повинні знати, що зараз головне, а що другорядне. Причому другорядним та навіть третьорядним мають бути саме побут, комфорт та клопіт щодо їжі.

Звичайно, ГАМЛЕТ їсть та одягається, але фіксувати на цьому увагу ні в якому разі не можна. Піклуйтеся про нього непомітно, без зайвого шуму. І ні в якому разі не заводьте розмов про його нездоров'я (як і про своє). Мовчки та рішуче намажте йому йодом подряпину, продовжуючи розмову на розпочату тему. Не звертайте уваги на його блідий вигляд, просто підсуньте йому зайве яблуко.

Розумна, розсудлива, спокійна та не занурена в побут дівчина викликає природну увагу ГАМЛЕТА.

Крок третій (вперед)

Не думайте, що ГАМЛЕТ проявить рішучість у відповідальний момент та запросить вас до вінця. Його воля потребує зовнішнього живлення. Мобілізуйте її рішучою вказівкою: "Я випрасувала твій смокінг, одягайся, ходімо".

ГАМЛЕТ важко опирається прямому вольовому тиску. Тому, якщо воля у вас є, ви отримаєте те, що хотіли. Хитрощі тут ні до чого - ви у нього як на долоні. Емоції його не вражають, він чудово ними володіє. Тільки ваша воля та усвідомлення своєї правоти в цій справі допоможуть вам досягти результата.

Ключові фрази:

"Упав, віджався!"

"Зберися, виходимо!"

"Спокійно!" тощо.

Крок назад

Якщо ентузіазм та артистичність ГАМЛЕТА почали стомлювати вас, удайте з себе ГАБЕНА. Це не важко. Треба лише похмуро мовчати у відповідь на його емоційний фонтан. Добре також постійно відмовлятися ходити в гості та примушувати його вимикати музику. Можете навіть нічого не говорити. Він сам знайде привід покинути вас.

Якщо він уходить недостатньо рішуче, можна поговорити з ними про те, що йому ще рано занурюватися у вирій сімейного клопоту. Адже щоденне куховарство-прасування-прибирання не для його артистичної натури. Не створений він також для того, щоб міняти брудні пелюшки, а дитина їх бруднить до 6 разів на день (докладно опишіть йому усі фізіологічні подробиці).

Ви побачите, як швидко зникне це ефірне створіння з вашого приземленого життя.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Мегедь В.В. ЕІЕ (Гамлет)

Вайсбанд І.Д. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Чоловічий опис: Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Аугустинавічюте А. Етико-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор