СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГамлет - етико-інтуїтивний екстраверт (опис соціотипу)

Найсильнішою функцією є етика емоцій. Причому, емоції Гамлета відрізняються драматизацією подій. Своїм трагедійно емоційно-піднесеним ставленням до життя успішно "заражає" оточення.

Неперевершений оратор. Друга функція - інтуїція часу - допомагає цьому типу добре орієнтуватися у плині часу, як сьогоденного, так і історичного.

Закликає оточення до використання драматичних уроків минулого. Йому притаманний містицизм та загадковість.

Рольова функція - логіка дій. Вірить лише тій інформації, яка є офіційною, авторитетною. Йому лестить, коли його вважають діловою, акуратною, пунктуальною людиною. Це примушує його постійно займатися самоосвітою. Часто згадує "імена" та авторитети з метою створення ілюзії своєї освіченості.

Больова функція - сенсорика відчуттів. Це обумовлює постійні сумніви у своїй привабливості та естетичності своєї поведінки. Наслідком цього є вишукано-аристократичний стиль поведінки та одягу.

Сугестивна функція - структурна логіка. Добре сприймає людей, що вміють висловлювати свої думки в абстрактно-логічній формі.

Шоста функція - вольова сенсорика. Потребує цілеспрямованого адміністративно-вольового керування своїми діями та вчинками. Поважає керівників.

Сьома функція - етика стосунків. Спокійно спостерігає різні варіанти особистих стосунків, але лише до тих пір, поки вони суперечать його естетичним нормам. У таких випадках відкрито, із сарказмом та іронією висловлює свою незгоду.

Восьма функція - інтуїція можливостей. Надаючи велике значення положенню людини на ієрархічній скалі, м'яко обходить питання, пов'язані із з'ясовуванням чи демонстрацією істинних здібностей та можливостей людини.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Мегедь В.В. ЕІЕ (Гамлет)

Вайсбанд І.Д. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Чоловічий опис: Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Аугустинавічюте А. Етико-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор