СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Гамлет - етико-інтуїтивний екстраверт (ЕІЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Гамлет - етико-інтуїтивний екстраверт (ЕІЕ)

Етико-інтуїтивний екстраверт (ЕІЕ) - Гамлет живе у світі емоцій. Усі життєві факти відкладаються в його пам'яті у вигляді емоційної палітри. Тонко відчуває найменші емоційні зміни у настрої інших людей. Залежний від власних емоцій, не завжди може їх опанувати. Уміє емоційно впливати на людей, має акторський талант. В емоціях для Гамлета важлива їх сила, температура, не залежно від того, чи ці емоції позитивні, чи негативні. Якщо емоційної температури недостатньо, Гамлет нудиться, втрачає інтерес до життя. Будь-яку емоцію Гамлет перебільшує, переводячи радість у захват, а сум у трагедію.

Передбачає зміни та розвиток будь-якої ситуації в часі, з трагізмом дивиться у майбутнє. Уловлює взаємозв'язок між різними подіями в часі, любить теми, пов'язані з долею, містикою. Передчуває, які емоції принесе та чи інша подія у майбутньому.

Гамлет засвоює загальноприйняті вимоги у галузі практичної діяльності, намагається виконувати будь-яку роботу згідно цих вимог. Хоча Гамлет має організаторські здібності, керувати робочим процесом тривалий час йому важко. Він не пристосований до одноманітної фізично важкої роботи, однак може виконувати неважку, але скрупульозну роботу, що вимагає зосередженості.

Гамлет боїться всього, що пов'язано з хворобами та фізичними стражданнями. В їжі або вередує, або цілком байдужій, аби харчі з'являлися регулярно. Може вдягнутися не за погодою або у незручний проте красивий одяг. Важко позбувається шкідливих звичок.

Гамлет потребує чіткого організованого порядку навколо себе. Йому дуже корисно жити за суворо-упорядкованими правилами. Незрозумілий розклад та постійна зміна порядку погано впливає на його самопочуття. Любить прості зрозумілі схеми, що описують закони буття та демонструють приклади ясного логічного мислення.

Зовнішньо Гамлет бурхливо опирається силовому тиску і в той же час потребує зовнішньої сили, щоб пригасити свої некеровані емоції. В екстремальній ситуації поводиться в залежності від свого емоційного стану: або впевнено та рішуче протидіє, або повністю підкоряється долі.

Не впевнений у міцності стосунків, що пов'язують його з іншими людьми, ревнує, потребує підтвердження почуттів словами. Налаштований на коректне та чемне поводження із собою. Образливий та злопам'ятний. Партнерів, що підвели його, викреслює зі свого життя. Критикує людей, якщо їхня поведінка не вкладається в загальноприйняті норми.

Підсвідомо відчуває всі можливості ситуації та намагається вибрати такі шляхи, де менше нестабільності.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Мегедь В.В. ЕІЕ (Гамлет)

Вайсбанд І.Д. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Чоловічий опис: Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"

Аугустинавічюте А. Етико-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-інтуїтивний екстраверт - "Гамлет"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор