СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Достоєвський - етико-інтуїтивний інтроверт (ЕІІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Достоєвський - етико-інтуїтивний інтроверт (ЕІІ)

Світ для етико-інтуїтивного інтроверта (ЕІІ) - Достоєвського - складається зі стосунків між людьми. Він відслідковує найменші зміни у стосунках, бачить їх перспективу, це стосується і його особистих стосунків, і тих, які він спостерігає між іншими людьми. На близькій дистанції Достоєвський налаштований виключно на позитивні стосунки, йому дуже важко перебувати в умовах відкритої ворожнечі. Заради добрих взаємин може поступитися багатьма непринциповими для нього речами. Відкрито своє негативне ставлення до когось він може виказати лише у крайньому випадку, якщо відбувається щось, на його думку, вкрай погане. Якщо ставлення до когось у Достоєвського змінилося у гірший бік, він рідко говорить про це вголос, а просто збільшує психологічну дистанцію між собою та цією людиною. Уміє щиро прощати, якщо бачить внутрішнє бажання людини залагодити стосунки.

Достоєвський любить спостерігати за людьми, намагаючись зрозуміти їхні мотиви та прагнення. У будь-якій ситуації намагається знайти позитивний момент. У будь-якому цікавому для нього питанні намагається знайти суть, зрозуміти найголовніше.

Достоєвський намагається жити за загальноприйнятими принципами в житті, легко приймає правила гри та підкоряється нормам. Усі складні питання намагається укласти в голові у зрозумілу та просту схему.

Достоєвському важко дається будь-який тиск, у спілкуванні розраховує на добру волю партнерів, не вміє примушувати інших та не терпить прямого тиску у свій бік. Тяжко сприймає критику на цю тему. Йому важко напружитися та зробити щось із зусиллям, якщо немає зрозумілого плану дій.

Достоєвський потребує чітких інструкцій в усьому, що стосується будь-якої практичної діяльності, без них розгублюється, може взагалі нічого не робити. З часом накопичує особистий досвід та починає краще орієнтуватися у практичних справах, навчається різних технологій. Його приваблює інформація про те, як організувати простір та ефективно використовувати ресурси, про різноманітні технології. Із задоволенням може виконувати монотонну роботу, за умови, що вона йому зрозуміла та по силах.

У побуті Достоєвський налаштований на фізичний комфорт, як може, намагається облаштувати його для себе та своїх близьких, часто самому йому важко впоратися з цією задачею, але він із задоволенням підтримує чужу ініціативу. В побуті, в манері одягатися використовує чужі схеми та шаблони, вибираючи з них те, що йому більше подобається.

Намагається виробляти якомога менше "емоційного шуму", будь-які сильні прояви емоцій, як позитивних та і негативних, вважає надмірними.

Достоєвський вміє передбачувати будь-які варіанти розвитку подій, як у позитивний бік, так і в негативний. Рідко буває нетерплячим, вміє чекати.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Етико-інтуїтивний інтроверт - "Достоєвський"

Мегедь В.В. ЕІІ (Достоєвський)

Вайсбанд І.Д. Етико-інтуїтивний інтроверт - "Достоєвський"

Чоловічий опис: Етико-інтуїтивний інтроверт - "Достоєвський"

Аугустинавічюте А. Етико-інтуїтивний інтроверт

Панченко А.Л. Етико-інтуїтивний інтроверт - "Достоєвський"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор