СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГюго - етико-сенсорний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Палкий. Емоції сильні, барвисті, часто владні. Уміє запалюватися ідеєю та бути їй вірним усе життя. Шліман ще в дитинстві вирішив розкопати Трою, для чого треба було, незважаючи на бідність, одержати освіту, а потім ще розбагатіти. Прихильник мистецтва як джерела свідомої радості. Настрій створює собі сам та вміє передати його іншим. Емоційно тонкий, добрий, співчутливий.

2. Невтомний. Постійно активний. Увесь час посеред людей, завжди бігає. Легко перемикається. Припадає до роботи. Хапається за будь-яку роботу та наполегливо доводить її до кінця. У роботі не виділяє цікаве та нецікаве - це не предмет для роздумів та аналізу, її треба зробити, та й все. Ззовні здається надто самовпевненим, усе, за що береться, у нього виходить. Здається, що діє швидко та досягає гарних результатів. Сам він найчастіше дотримується протилежної точки зору, тому дуже любить відверту похвалу своєї роботи.

3. Мій дім - твій дім. Приємний співрозмовник, виключно уважний слухач. Уміє знайти підхід до будь-кого. Даючи радість іншим, радіє сам. Любить бенкети, веселощі. Гість - це улюбленець. Уміє розуміти, захоплюватися, схвалювати, співчувати. Вірить людям. Не заздрісний, радіє успіхам інших. Тонко помічає недоліки людей, жартує з них, але не ображає.

4. Консерватор. Не шукає та не любить нових рішень, перевагу надаючи старим, перевіреним шляхам. Складні питання може вирішувати тільки залишившись на самоті. Людям він приділяє надто багато уваги, вони його відволікають. При роботі на людях робить забагато зайвих рухів, ніби для того, щоб приховати, чим він насправді займається. Таким чином, він включає в роботу свого дуала, який не терпить ніякого командування. Любить, щоб йому вірили, не любить доводити щось. Не агресивний, але захищається дуже активно. Не дає себе образити навіть керівництву.

5. Любитель порядку. Любить одягатися, слідкує за своєю зовнішністю. Не терпить безладу та невизначеності в усьому, починаючи із зовнішності та закінчуючи гаражем та коморою. До смаку інших пристосовуватися не хоче. Компліменти його зовнішності пропадають задарма - він вважає, що сам знає, як він виглядає. Помічає не лише духовні, а й фізичні якості партнера.

6. Життєві зв'язки. З його думкою оточення рахується, але намагається уникати тісного контакту. Близьких друзів мало. Не завжди легко витримати його емоційний тиск. Для себе всього досягає власними зусиллями, не сподівається на допомогу інших. Сім'я для нього - найголовніше в житті. Якби довелося б обирати між коханням та дисертацією - обере перше, це його життєве призначення, а наука - егоїстичне задоволення.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Мегедь В.В. ЕСЕ (Гюго)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор