СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГюго - етико-сенсорний екстраверт (опис чоловічого соціотипу)

Художній образ: КАРЛСОН (А.Ліндгрен. "Малий і Карлсон"), ТИГРА (А.Мілн. "Вінні-Пух та його друзі")

Огрядний, імпозантний, ставний ГЮГО вміє зі смаком одягатися та приділяє цьому певний час. Найчастіше стрижеться коротко, своє гарне волосся намагається тримати в порядку.

Увесь його вигляд випромінює добросердість, веселощі та оптимізм. Рухи його вільні та упевнені, але тримається він зі скромною гідністю. Легко підтримує стосунки з численними приятелями та малознайомими людьми, він усіх їх пам'ятає!

Йому нескладно показати співрозмовнику свою щиру зацікавленість його справами. Яскрава емоційність ГЮГО утворює поле, в якому приємно перебувати.

Люди насправді дуже цікавлять його, і він вміє не лише тусоватися з ними, але й піклуватися про них. Якщо ви прийшли з морозу та зголодніли, він із задоволенням приготує вам смачну їжу, зварить ароматний грог та якнайзручніше умостить вас у кріслі. Його насправді тішить думка про те, що вам добре, і він не пошкодує сил на те, щоб оточити вас комфортом.

Енергії та ентузіазму ГЮГО вистачить на двох. Але не сподівайтеся, що він приходитиме на зустрічі хвилина в хвилину. Від вас буде потрібна вся ваша тактовність, щоб не докоряти йому за непунктуальність.

Якщо ж вам не доводиться його чекати і ви гадаєте, що він приходить вчасно, то знайте, що він стирчить на умовленому місці принаймні за пів години до призначеного часу. Враховуючи це, постарайтеся і ви не спізнюватися до нього на побачення.

А якщо вже таке трапиться, не сумнівайтеся, ГЮГО завжди знайде спосіб, як дорікнути вам, щоб вам самій стало соромно за вашу поведінку.

Крок перший (вперед)

Намагаючись скласти перше враження, ГЮГО показує себе людиною діловою, розумною та спритною. У нього маса рекомендацій, він любить розповідати про те, як героїчно впорався з якимось ремонтом, заробив багато грошей або вдало влаштувався на роботу.

Його досвідченість та професіоналізм мають вразити вашу уяву. Тож не відволікайтеся, не приховуйте цього, ставте побільше уточнюючих запитань, щоб ГЮГО міг проявити свою діловитість та заповзятливість.

Ключові фрази:

"А порадьте мені..."

"Може, ви знаєте, як...?"

"А де ж ви таке роздобули...?"

"Тільки ви могли з цим упоратися!"

Дівчина, яка щиро захоплюється "діловою хваткою" ГЮГО та готова йти за його корисними порадами, не може не привабити його.

Крок другий (вперед)

Мрія ГЮГО - щоб усе було зрозуміло раз та назавжди, щоб знайти якісь правила, що незмінно забезпечували б вірні рішення в житті.

ГЮГО цінує розумних, тонких, упевнених у своїй правоті дівчат. Постарайтеся скласти саме таке враження. Ваші ствердження мають бути логічно обґрунтовані. Підкріплюйте їх посиланнями на авторитети. Фрази "Згідно порад вчених...", або "Наукою доведено..." постійно мають бути у вашому лексиконі. Не шкодуйте часу на докладні пояснення того, що вам самій добре відомо.

Не дозволяйте собі жодної імпульсивності, не змінюйте раптово плани. Обговорюйте ваші сумісні справи з усіх боків, серйозно та зі смаком. Не забувайте класифікувати щось по ходу розмови та невимушено структуруйте реальність. Це складе на вашого коханого ГЮГО незабутнє враження.

Крок третій (вперед)

ГЮГО погано оцінює можливості, але легко програмується на те, що вони існують. Ваша задача - упевнити його в тому, що він здатний зробити правильний вибір (тобто обрати вас).

Скажіть йому так: "Ми з тобою є унікальною парою, у якій, безумовно, розкриються наші таланти, і завдяки нашому шлюбу ми максимально реалізуємо себе, втілимо в життя наші унікальні можливості. Поєднавши наші гени, ми зможемо народити дуже талановитих дітей".

Ключові фрази:

"Не можна упускати таку можливість. Вона буває раз на все життя".

"Ми повинні спробувати".

"Не упускай свого шансу" тощо.

Крок назад

Якщо невичерпана енергія ГЮГО довела вас до точки кипіння, удайте з себе сумного та уїдливого БАЛЬЗАКА. Побільше скепсису в оцінках та поганих прогнозів. А щоб полегшити йому процес розлучення (а відповідно і вам теж), звинувачуйте себе.

Скажіть щось таке: "Я лише дарма забираю твій час. Я не варта тебе, я не зможу забезпечити тобі гідне майбутнє. Я не така здібна та розумна, не зможу стільки працювати, щоб відповідати твоїм запитам. Я така нестійка у своїх намірах, що лише руйную твої плани. А раптом я зіпсую тобі життя. Адже потім нічого не можна буде змінити. Краще розійтися зараз, поки ми не наробили дурниць".

Ви побачите, що він погодиться, - адже він не захоче робити дурниць ані тепер, ані потім.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Мегедь В.В. ЕСЕ (Гюго)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор