СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГюго - етико-сенсорний екстраверт (опис соціотипу)

Найсильніша, програмна функція - етика емоцій, робить цей тип володарем яскравого, надзвичайно емоційного внутрішнього світу, що обумовлює його головне призначення - створення та підтримка емоційного тонусу колективу.

Творча функція - сенсорика відчуттів - робить цей тип творцем комфортно-естетичного оточення, приємної сенсорної наповненості сьогодення для себе та його близьких. Щирі, гостинні, запасливі господарі.

Третя функція - логіка дій, періодично штовхає Гюго на демонстрацію своєї підвищеної діловитості, зайнятості, розумності дій та вчинків. Рольове прагнення бути компетентним у своїй роботі примушує цей тип сумніватися, чи достатній рівень його кваліфікації, та постійно підвищувати її.

Больова точка - інтуїція часу, через що вкрай болісно переносить справедливі по суті докори у несвоєчасності, поспішності чи спізненнях, поганій орієнтації в історичному та реальному часі.

Сприймає структурну логіку. Через це надто легко вірить та програмується тими, хто вміє сформулювати свої думки та вчинки у вигляді логіко-аналітичної схеми.

Шоста функція - інтуїція можливостей. Через що дуже потребує розкриття горизонтів майбутнього, де б він міг застосувати свої сильні функції.

Сьома функція - етика стосунків. Сам по собі є людиною незаздрісною та незлою, спокійно переносить розвиток різних стосунків у групі, але тільки до тих пір, поки вони не суперечать його етичним принципам. У цих випадках може досить різко засуджувати чиюсь поведінку. Але робить це не дуже послідовно та методично.

Восьма функція - вольова сенсорика, лежить глибоко у підсвідомості. Робить м'які, ненав'язливі поради іншим щодо реалізації вольових проявів з метою збереження етико-емоційного клімату колективу.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Мегедь В.В. ЕСЕ (Гюго)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор