СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Гюго - етико-сенсорний екстраверт (ЕСЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Гюго - етико-сенсорний екстраверт (ЕСЕ)

Етико-сенсорний екстраверт (ЕСЕ) - Гюго живе у світі радощів та гарного настрою. Навіть якщо приводу для радощів немає, він намагається відшукати його, щоб не думати про погане. Емоції проявляє бурхливо, ділиться ними з усіма, запалює своїм ентузіазмом. Бачить, якщо емоції нещирі. Не любить скептиків та відлюдькуватих самітників, вважає, що ніхто не повинен сумувати в компанії, коли всі інші веселяться, обов'язково намагатиметься розтормошити сумну людину. Легко йде на контакт з людьми, має велике коло знайомих. Гостинний господар, любить бенкети, але тільки такі, де можна бути самим собою та немає необхідності лицемірити.

Турботливий, любить годувати смачною їжею, вважає, що це вірний спосіб підняти настрій. У побуті практичний, з комфортом облаштовує простір навколо себе. Впевнений у своєму смаку.

У справах Гюго намагається встигнути якомога більше, часто робить кілька справ одночасно, може перевантажувати себе справами. Любить працювати швидко, метушиться. Хоче виглядати як ділова людина.

Гюго погано розраховує час, може запланувати забагато справ та нервувати, якщо не встигатиме їх усі переробити. Його дуже дратують зупинки та простої в роботі, не любить чекати. Надто оптимістично дивиться у майбутнє, жене від себе погані передчуття, через що багато його очікувань не виправдовується.

Гюго відчуває себе спокійним, коли йому все ясно та зрозуміло. Надає перевагу структурованій інформації, у вигляді готових таблиць та схем, з викладенням суті. У складних, заплутаних ситуаціях йому треба, щоб хтось сторонній подивився на неї та зробив нейтральний аналіз.

Гюго радіє, коли його ентузіазм знаходить застосування у нових перспективних започаткуваннях. Любить неочікувані альтернативні ідеї, підтримує першопроходьців та новаторів у різних сферах.

З людьми тримається на близькій дистанції, довіряє їм. Відверто засуджує грубощі, високомірність. Може робити зауваження, якщо хтось поводиться нечемно. Бурхливо реагує на несправедливість.

Незважаючи на те, що Гюго схильний до компромісів, він уміє домагатися свого та бути наполегливим у справах, в яких, як він вважає, має рацію. Не упустить своєї користі.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Мегедь В.В. ЕСЕ (Гюго)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний екстраверт - "Гюго"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор