СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДрайзер - етико-сенсорний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. Легко входить у довіру до людей. Чемний, тактовний, має тонкий естетичний смак та вміє його використовувати. Безпомилково знає, хто кого любить, хто кого не любить, хто чого хоче, хто на кого впливає та чому. Мораліст. Часто дає різкі оцінки. Чудово пам'ятає добро та зло, вважає за необхідне за них відплатити. Дуже цінує дружбу та не прощає зради. Не любить тих, то сам не може любити. Стосунки регулює не стільки словами, скільки тоном та виразним поглядом. Не демонструє своїх емоцій, тому й здається холодним. На співрозмовника не дивиться, наче тому, щоб не спопелити його поглядом. Складна етична ситуація його надихає.

2. У новій компанії це, зазвичай, тиха, скромна людина. Слідкує та слухає, щоб зрозуміти, чи можна схилити присутніх до себе, до свого ідеалу людських відносин. Якщо не можна - продовжує мовчати або навіть іде. Серед своїх - активний, говіркий. А свої - це ті, хто прийняв його етичні норми. Емоції підкоряє емоціям інших. Серед веселих - веселий, серед злих - злий.

3. Ворог повинен заздрити. Гніву та ненависті ніколи не покаже, буде підкреслено ввічливий та самозадоволений. Тільки добрий друг може бачити його розтріпаним та недостатньо підтягнутим. Завжди "застібнутий на всі ґудзики", внутрішньо мобілізований. Надзвичайно нетерплячий до неохайності, безладу.

4. Сексуальні свободи - не для нього. Вірний не заради кохання, а заради самоповаги. Жінці-Драйзеру нестерпна думка, що десь є чоловік, який "мав" її. Йому неприємно, коли хтось копирсається у його здібностях, потенційних можливостях, або хвалиться власними здібностями на тлі інших.

5. Живе лише сьогоденням та не любить чекати. Схильний до роботи, яку можна швидко зробити та помилуватися на результат. Йому здається, що він постійно спізнюється, інші ж вважають його пунктуальним. Необхідність зробити щось до певного часу його нервує. Тому його дуал, купивши за тиждень квитки до театру, не скаже про це до останнього дня.

6. Любить не словом, а ділом, але не вигадує справи сам та із задоволенням в усій буденній діяльності піддається волі партнера. У будь-який час кидає одну справу та починає іншу, якщо партнер цього побажає. Може принести себе в жертву, щоб послужити суспільству, наприклад, може взяти не себе всю ношу побуту, якщо партнер зайнятий соціально значущою справою.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Мегедь В.В. ЕСІ (Драйзер)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор