СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДрайзер - етико-сенсорний інтроверт (опис чоловічого соціотипу)

Художній образ: ТРАКТИРНИК ЕМІЛЬ (Є.Шварц. "Звичайне диво")

ДРАЙЗЕР - істота надзвичайно пристойна, гідна та консервативна. Він складає дуже приємне враження. Огрядний, статечний, доглянутий, він одягається некрикливо, але зі смаком. Одяг ніколи не висить на ньому як на вішаку, не натягнутий як на барабані, не стирчить урізнобіч. Грамотно підібрані кольори, зручність, добре розрахована недбалість, гарна постава, акуратна коротка стрижка - усе це складає подобу традиційного чоловіка, а міцна фігура, манера поводитися та говорити свідчать про силу та надійність.

Не сумнівайтеся, що якщо за діло візьметься ДРАЙЗЕР, то все необхідне для новорічного столу чи традиційної зустрічі з батьками буде приготовлено заздалегідь. ДРАЙЗЕР знає, як виявити повагу до людей, але й у відповідь чекає того ж самого.

Він суворий та ревний мораліст, виставляє серйозні вимоги до стосунків і не приховує цього. Він добре знає, якими мають бути добропорядні взаємини між друзями, всередині сім'ї, з дітьми, зі співробітниками.

У своєму розміреному, упорядкованому житті, заповненому господарчими клопотами, він намагається уникати несподіванок, сюрпризів та взагалі будь-якої невизначеності.

Нестандартна ситуація, різні непорозуміння та незгоди можуть спровокувати спокійного ДРАЙЗЕРА на неочікуваний спалах емоцій. Причому він вміє демонструвати свій благородний гнів так, що всі, хто є навколо, несподівано для себе починають його розділяти. В цьому випадку знайте, що справи серйозні.

Крок перший (вперед)

Якщо ДРАЙЗЕР вирішив скласти враження, то він почне розповідати про якісь теорії, нові закони, відкриття вчених, наукові книги - це ті знання, які він охоче демонструє малознайомим людям.

Підтримайте його, відшукайте у своїй пам'яті підходящий випадок та проконсультуйтеся у нього, як правильно вчинити. Запишіть, які він порадить зібрати документи, до якої інстанції звернутися, на які закони спиратися.

Він охоче поділиться досвідом, побачивши справжню зацікавленість своїми знаннями. А тепер можете призначати наступну зустріч, адже після того, як ви отримаєте відповідь з відповідної інстанції, вам знову знадобиться його порада.

Крок другий (вперед)

ДРАЙЗЕР не боїться нічого, крім несподіваних обставин. Його також напружує ситуація вибору з рівноцінних варіантів. І він хотів би бути впевненим, що впорається з ділом, незалежно від забаганок долі.

Вам треба і словом, і ділом підтримувати в ньому цю впевненість. Постарайтеся уберегти його від будь-яких несподіванок та сюрпризів. Майте на увазі, що навіть приємне очікування чогось доброго протягом невизначеного часу сповнює його невпевненістю та тривогою. Уникайте невизначеності у будь-яких проявах, наприклад, вам не слід підкрадатися ззаду та, закриваючи йому очі, скрикувати: "Вгадай, хто?".

Питання "Що робити?" не повинне викликати у вас жодних коливань. Відповідайте миттєво та впевнено. Причому ваш обранець має отримувати вичерпану покрокову інструкцію того, що саме повинен робити він.

Дівчина, яка може швидко та доладно орієнтуватися у нашому непростому житті, обов'язково заслужить повагу ДРАЙЗЕРА.

Крок третій (вперед)

У стосунках ДРАЙЗЕР розбереться сам. Вольовий тиск на нього неможливий.

Вам доведеться діяти тонше, через лексику часу. Будуйте фрази так, щоб він відчув, що момент настав, що "завтра буде пізно", що потім все піде своїм чередом.

Скажіть йому, що у ваших стосунків велике майбутнє, гарні перспективи.

Врешті-решт, зараз це дуже сучасно - утворювати класичну сім'ю, адже епоха сексуальної революції, дякувати Богу, позаду.

Ключові фрази:

"Настав час зробити серйозний крок у нашому житті".

"Ми не можемо упустити такий підходящий момент".

"Неможна запізнюватися з такими рішеннями".

"Дітей треба заводити вчасно" тощо.

Крок назад

Коли нескінченні розповіді ДРАЙЗЕРА про безпутність сучасного суспільства почнуть навіювати на вас нудьгу, не намагайтеся з ним сперечатися. "ДРАЙЗЕР завжди незадоволений", - говорить відоме соціонічне прислів'я. Подумайте краще про те, як піти без зайвого шоку.

Спробуйте удати з себе ДОН КІХОТА. Це не дуже легко, тому що зміна ваших планів відтепер повинна відбуватися з шаленою швидкістю та у найнепідходящий момент.

Складіть вашу кінцеву промову приблизно так:

"Невідомо, що на нас чекає у такому нестабільному світі. Неможливо утворювати сім'ю, не знаючи, як складеться життя. Я добре розумію, що упускати можливості не можна, але ж не можна заздалегідь прорахувати, де вони відкриються. Зараз я вчителька, а завтра можу стати депутатом чи стриптизеркою. Раптом у мене відкриється талант. Мені цікаво спробувати себе у різних сферах, можливо, навіть у різних країнах, але ж не можу я тебе втягувати у такі авантюри".

Уявивши собі, як його вірна подруга стає стриптизеркою, ДРАЙЗЕР легко назавжди відпустить вас у будь-яке місце, куди тільки потягне вас ваш ще не відкритий талант.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Мегедь В.В. ЕСІ (Драйзер)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор