СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Драйзер - етико-сенсорний інтроверт (ЕСІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Драйзер - етико-сенсорний інтроверт (ЕСІ)

Етико-сенсорний інтроверт (ЕСІ) - Драйзер живе стосунками, в цьому питанні його дуже важко ввести в оману, не піддається на удавану доброзичливість. Ставлення Драйзера до людей відповідає їхнім вчинкам. Довго пам'ятає добро та зло, цінує дружбу та не прощає зради. Своє ставлення показує всім своїм виглядом - інтонаціями, поглядом, жестами, діями. Людей ділить на своїх та чужих. За своїх людей багато на що готовий, багато чого їм пробачає, але якщо чаша його терпіння переповнилася, може перевести їх до категорії чужих. З чужими людьми безкомпромісний. Чужі - це ті, хто не приймає його систему цінностей.

Драйзер уміє розраховувати силу свого впливу на людину, може захистити себе та близьких, дати відсіч. Його спротив завжди пропорційний тиску, ніколи не зайде у крайнощі. Драйзера складно залякати або спровокувати, вміє тримати себе в руках до того, як настане критичний момент. Не любить чужих людей на своїй території.

Драйзер гостро реагує на несправедливість, озвучує свою позицію з цього питання, якщо такі розмови не зустрічають підтримки у людей навколо - перестає з ними спілкуватися. Дотримується правил, того ж очікує від оточення. Усе намагається оцінювати з точки зору здорового глузду.

Драйзер критично ставиться до легкого успіху, що не підкріплений працею. Не любить талановитих, але егоїстичних людей. До своїх здібностей ставиться критично, часто принижує їх, чекає, коли хтось їх помітить та оцінить. Рідко хвалить людей. Важко сприймає ситуацію невизначеності та недомовленості.

Від напруженої роботи, якщо вона приносить користь, Драйзер отримує задоволення. Любить, коли його долучають до ділової активності. Неробство його пригнічує. У побуті практичний. Йому важко міняти звичні обставини та діяльність.

Не любить бюрократичної тяганини, налаштований на швидкі рішення. Чим менше у Драйзера часу на підготовку, тим йому легше, коли є надто багато часу, він накручує себе та надто турбується. Дефіцит часу його мобілізує. Завжди готовий до непередбачуваних обставин. Завжди тривожиться, майбутнє його лякає. Його заспокоюють люди, що з оптимізмом дивляться у майбутнє, впевнені, що у будь-якій ситуації вони знають, що робити. Добре пам'ятає та враховує всі помилки минулого.

Драйзер підлаштовується під настрій свого оточення. У новій компанії поводиться стримано, спостерігає. Зі своїми розслабляється.

Дуже цінує чистоту та здоровий спосіб життя. Намагається тримати себе ошатно, приховує свої хвороби і в цей період уникає спілкування з людьми. Жаліє людей, що не здатні про себе потурбуватися, прагне допомогти їм чимось конкретним.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Мегедь В.В. ЕСІ (Драйзер)

Вайсбанд І.Д. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Чоловічий опис: Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"

Аугустинавічюте А. Етико-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Етико-сенсорний інтроверт - "Драйзер"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор