СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГекслі - інтуїтивно-етичний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Палкий ентузіаст. Високодуховна, артистична особистість, швидко розв'язує особисті труднощі. Завжди покладається на свою здатність миттєво імпровізувати, замість того, щоб заздалегідь підготувати роботу. Обожнює ситуації нового, цікавого зачинання, коли можна проявити свої та чужі здібності, коли ще можна передбачати найнесподіваніший розвиток подій.

2. Дон Жуан. Бачить в людях безліч різноманітних чеснот та не може втриматися від того, щоб не сповістити їм про це у найемоційнішої формі. Часто його випромінюючі емоції сприймаються за почуття, завдяки чому він і має репутацію Дона Жуана. Насправді у почуттях він досить консервативний, прив'язується до тісного кола своїх людей, чия думка для нього вкрай важлива та повністю визначає його настрій, поведінку, знання. Якщо ж він і справді гультяй - цього не приховує.

3. Недоторка. Його промови про кохання такі палкі, усмішки спокусливі, але далі цього справа йде не завжди. Його девіз: емоційна влада над усіма та сексуальна свобода від усіх.

4. Не честолюбний, оскільки може бути задоволений суспільством друзів та передсмаком чогось цікавого. На відміну від людей, які люблять явно керувати ситуацією, він прагне бути її таємним управителем. При цьому його вплив направлений в основному на те, щоб примусити оточення проявити свої здібності та таланти.

5. Вчений муж. Чутливий до оцінки своїх розумових здібностей. Часто прагне захистити дисертацію, домагається вченого ступеню та звання. Це дає йому можливість спокійно працювати. Вкрай чутливий, коли зачіпають дорогі йому ідеї, відкидають можливості його та близьких людей. Тому прагне контактувати з людьми, близькими йому по ідеології.

6. Людина настрою. Від настрою залежить усе: плани на майбутнє, ставлення до себе, уява про світ. Рожеві мрії можуть змінитися важкими переживаннями, але цікава новина, похвала, раптова цікава можливість миттєво змінюють настрій. Від нудьги може захворіти.

7. Для інших. Готовий допомогти людям у вирішенні їх проблем. Найбільше задоволення - знайти вихід зі становища, що для інших здається безвихідним. Привітність та доброзичливість може демонструвати будь-кому. Робить щось для тих, до кого ставиться серйозно. І робить значно більше, ніж від нього чекають та ніж він сам обіцяє.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Мегедь В.В. ІЕЕ (Гекслі)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор