СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГекслі - інтуїтивно-етичний екстраверт (опис соціотипу)

Сильною функцією є екстравертна інтуїція: уміння зрозуміти суть та перспективу розвитку справи. Чудово розбираються у здібностях людей, допомагають творчо розвинути їх. Ініціативний, трохи інтелектуально упертий.

Творча функція - інтровертна етика - робить його неперевершеним "дипломатом" у налагоджуванні стосунків. Уміє робити приємне людям, залагоджувати конфліктні ситуації.

Екстравертна сенсорика примушує його періодично у складних ситуаціях удавати з себе людину вольову, діяльну, таку, що "все бере не себе".

Його больова точка - інтровертна логіка. Гекслі не переносить критику своєї нелогічної поведінки та непродуманих вчинків, свого невміння розбиратися у складних абстрактних системах.

Сприймає інтровертну сенсорику, тобто все, що стосується краси, фізичного комфорту, здоров'я й зовнішнього вигляду свого та партнера.

Шоста функція - екстравертна логіка. Йому необхідно, щоб партнер потурбувався про виконання буденних рутинних справ, проробив за нього деталі, довів до кінця започатковану справу.

По сьомій функції - інтровертній інтуїції - досить швидко погоджується з партнером з питань, стосовно своєчасності, поки це не суперечить його перспективним ідеям.

Восьма функція - екстравертна етика - не дозволяє йому бути нетактовним щодо недоречності людських емоцій, робить його обхідливим та уважним.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Мегедь В.В. ІЕЕ (Гекслі)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор