СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Гекслі - інтуїтивно-етичний екстраверт (ІЕЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Гекслі - інтуїтивно-етичний екстраверт (ІЕЕ)

Світ для інтуїтивно-етичного екстраверта (ІЕЕ) - Гекслі - складається з цікавих тем, можливостей, людей та інших об'єктів, які хочеться дослідити, щоб проникнути в їхню суть, збагнути. Вміє з окремих шматків, клаптиків інформації скласти та зрозуміти внутрішню мотивацію людини. Вміє користуватися цим знанням, підлаштовуючись під людину. Природжений психолог. Щиро цікавиться людьми, захоплюється ними, розглядає кожну нову людину як цікавий феномен.

Вміє знайти підхід до найзакритіших для спілкування людей. Вміє залагоджувати конфлікти, допомагає людям налагоджувати стосунки. Складає враження легковажної людини, що легко закохується, але по-справжньому Гекслі прив'язується лише до невеликого кола близьких людей.

У питаннях захисту своєї території, силового тиску Гекслі легко йде на відвертий конфлікт, якщо того вимагає ситуація, але скоро заспокоюється та здатний швидко перейти до мирних способів розв'язання спірних питань. Крім того на їх поведінку можуть впливати загальноприйняті норми, в тому числі гендерні (наприклад, чоловіки цього типу можуть бути більш агресивними в умовах конфлікту, ніж жінки).

Гекслі важко сприймають надто довгі та громіздкі теоретичні обрахунки та схеми, їм легше вловити суть теорії, не занурюючись в неї надто глибоко. Не вміє існувати в структурах із жорстко заданими рамками та обмеженнями. Непокоїться через докори у нелогічності.

Гекслі дуже потребує комфортних фізичних умов, але сам не завжди може їх для себе організувати. Із задоволенням приймає турботу про себе. Протягом життя набирається досвіду, як облаштувати свій фізичний простір, вчиться розрізняти смаки та запахи. Із задоволенням сприймає таку інформацію.

Гекслі хоче виглядати діловою людиною та гарним професіоналом, може цікавитися різними схемами заробітку, технологіями. Йому тяжко доводити свої справи до кінця, виконувати нудну рутинну роботу, із вдячністю приймає допомогу в цьому.

Не любить довго чекати та витрачати багато часу на виконання якоїсь задачі. Намагається не ставити надто довготривалих цілей, що вимагають багато часу. Легко міняє свої плани. Може відкладати свої справи до останнього моменту та жити в умовах цейтноту.

Гекслі несвідомо виражає саме ті емоції, які потрібні у кожній конкретній ситуації, емоційно підлаштовується від оточення, через що може складати враження не дуже щирої людини. Свій поганий настрій приховує, може у важкі для себе моменти демонструвати оптимізм та позитив.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Мегедь В.В. ІЕЕ (Гекслі)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-етичний екстраверт - "Гекслі"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор