СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиЄсенін - інтуїтивно-етичний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. Трохи замріяний романтик, людина скоріше роздумів, ніж дій. Індивідуаліст. Теперішнє його хвилює мало, його надихають блискучі перспективи світлих міст, що, можливо, колись будуть побудовані. Досить емоційний, добре розуміє почуття іншого та не приховує власні. Але його емоційність завжди трохи неповна, із явними елементами очікування та спостереження. Емоції проявляє не тоді, коли у іншого б "переповнилася чаша", а коли він сам вважає за потрібне. Підхід до емоцій дуже творчий: наприклад, гнів може вважати етичним, а стриманість неетичною.

2. Швидко закохується. Іншого серед сірої маси для нього виділяє сила, цілеспрямованість, інтелект. Без сумніву, якщо ця сила піддається його емоційній експансії. Дуже терплячий до людей, розуміє їх та намагається пробачати їм їхні слабкості.

3. Усмішка Тутанхамона. В екстремальних обставинах його зброя - уміння демонструвати своє ставлення до того, що відбувається, показати його смішні сторони. Звідси й тонке почуття гумору та характерна прозора усмішка у гострі моменти. Усмішка тепла, зігріваюча та збуджуюча. Усмішка, найчастіше, ознака тривожності. Така усмішка була у Гагаріна - першого космонавта. Призначення цієї усмішки - піднести бойовий дух, розбурхати партнера.

4. Елегантний. Виглядає врівноваженим та підтягнутим. Елегантність на кожен день, а не у свята. Рідко побачиш його у незграбній позі, його інтонації вишукані. Пластика рухів та ритм. Тим більш дивні дві речі: він не звертає уваги на елегантність інших, у його квартирі панує хаос, і речі, і люди, що потрапили до нього в дім мають самі знайти для себе місце. Або хтось має це місце підказати.

5. Меценат. Борець за емоційну свободу людей. Відчуває відповідальність за настрій своїх близьких, їх життєвий тонус. Використовує своє тонке почуття гумору, щоб розворушити людей. В компанії обдивляється всіх не для того, щоб визначити, хто як одягнений, а щоб побачити, хто як почувається. (Це саме те, що слід переказати й іншим). Здебільшого він мріє внести гармонію у суспільство. Історія для нього - це історія мистецтва. Яскраво виражений потяг до краси: вірші, живопис, вишукані дрібнички. Сам намагається бути вишуканим. Обожнює спілкуватися з художниками, поетами та взагалі з екзотичними людьми.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"

Мегедь В.В. ІЕІ (Єсенін)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний інтроверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор