СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Єсенін - інтуїтивно-етичний інтроверт (ІЕІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Єсенін - інтуїтивно-етичний інтроверт (ІЕІ)

Інтуїтивно-етичний інтроверт (ІЕІ) - Єсенін - сприймає життя як потік різноманітних подій та змін. Він відслідковує зміну свого внутрішнього стану в цьому потоці. Здатний бачити явища та події в динаміці, передбачувати чи фантазувати про можливості їх майбутнього розвитку, бачити, як вони переплітаються між собою та впливають одне на одне. Вільно поводиться з часом, як зі своїм так і з чужим, вважає, що у нього "в запасі вічність", спокійно може відкладати справи.

Свою задачу в потоці подій, не завжди позитивних, Єсенін бачить в тому, щоб підтримувати гарну емоційну атмосферу, вміє не сумувати ні в яких ситуаціях, сподівається на те, що все буде добре. Приховує свої тривоги та поганий настрій за м'якою усмішкою. Уміє гасити сварки та залагоджувати конфліктні ситуації в колективі. Може, навпаки, зіпсувати всім настрій, якщо знає, що оточення це стерпить та прийме.

Єсенін лагідний в побуті, нікому себе не нав'язує. Намагається слідкувати за своїм зовнішнім виглядом. В екстремальних ситуаціях може терпіти складні фізичні умови, біль. Легко піддається впливу з питань здоров'я, під впливом новомодних тенденцій може дотримуватися певної дієти або системи лікування.

Єсенін не вміє економити гроші та грамотно розпоряджатися фінансами. Може витратити гроші на гарні, але марні речі (хоча для нього саме в красі і є користь). Не любить, коли йому постійно вказують, що та як робити, у справах любить знайти свій власний ритм та дотримуватися його. Не любить сильно напружуватися під час роботи. Боїться виконуватися роботу, яку раніше не робив.

В людях Єсеніна приваблює їх упевненість та сила, він уміє пристосовуватися до таких людей та не ставати жертвою їхнього деспотизму. Без твердого керівництва, або якоїсь ідеї, в яку щиро вірить, розслаблений та незібраний, легко збивається з вірного шляху, легко піддається шкідливим звичкам.

Любить чіткість у розумінні ситуації, добре продуманий план із ясною конкретною метою. Потребує зрозумілих схем та технологій. При цьому жорстка дисципліна та дрібний контроль йому не підходять.

Єсенін добре бачить можливості та перспективи, але часто не використовує їх і потім про це шкодує. Живе за принципом невтручання у внутрішній світ особистості. До своїх власних здібностей ставиться критично, боїться виглядати бездарним, непотрібним. Потребує компліментів та заохочень щодо своїх здібностей.

Про своє ставлення до людей Єсенін не говорить, завжди намагається показати це діями, поглядом, присутністю, прийняттям. У колективі чуйно уловлює зміну настрою у людей та найменші зміни у стосунках, непомітно намагається їх гармонізувати, не допустити конфлікту. У ділових питаннях користується знайомствами та особистою привабливістю.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"

Мегедь В.В. ІЕІ (Єсенін)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний інтроверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-етичний інтроверт - "Єсенін"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор