СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДон Кіхот - інтуїтивно-логічний екстраверт (опис соціотипу)

На першому місці у формулі цього типу стоїть інтуїція можливостей. Це найсильніша програмна функція, яка дозволяє Дон Кіхоту швидко розуміти суть ідеї, справи, започаткування та бачити перспективу їхнього розвитку. Живе у майбутньому, при цьому бачить його у "рожевому" кольорі. Схильний до генерування абстрактно-теоретичних ідей.

Друга, творча функція - структурна логіка - дає йому можливість діяти логічно для досягнення власних (часто глобальних) ідей.

Третя, рольова функція, - вольова сенсорика - обумовлює здатність до періодичних "вольових спалахів". Любить, коли в ньому бачать вольову, цілеспрямовану людину.

Больовою функцію є етика стосунків. Внаслідок чого "ворогом" цього типу є людина, яка показує Дон Кіхоту, що він погано знається на стосунках між людьми. Це та правда, яку Дон Кіхот не пробачає. Надто ідеалізує людей, їхні стосунки та важко переживає "прозріння".

П'ята, сугестивна функція - сенсорика відчуттів, цим типом легко маніпулювати по всіх питаннях, пов'язаних із комфортом, гармонією, естетикою та кінестетичними (у тому числі смаковими) відчуттями.

Шоста функція - етика емоцій. Внаслідок чого потребує, щоб люди навколо забезпечували його позитивними емоціями. Тільки це заряджає його ентузіазмом, спонукає діяти. Саме за цією функцією оцінює навколишній світ, явище чи людину.

Сьому функція - інтуїція часу - елемент потужній, але не творчій. Його слід навантажувати важкими, але нестандартними задачами. Цей елемент спокійно сприймає критику, але конструктивну. З питань, пов'язаних із своєчасністю/несвоєчасністю ідеям, що здатні об'єднати групу, може погоджуватися з іншими, але доти, поки вони не суперечать його світогляду, стосовно розвитку його справ.

Восьма функція - логіка дій, кваліфіковано виконана робота, чітке знання програми сьогоднішніх дій, спрямованих на досягнення результатів. По цій функції дотримується інтересів дуала, дає необразливі поради, ніби запобігаючи сильним ударам від інших.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"

Мегедь В.В. ІЛЕ (Дон Кіхот)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-логічний екстраверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор