СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Дон Кіхот - інтуїтивно-логічний екстраверт (ІЛЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Дон Кіхот - інтуїтивно-логічний екстраверт (ІЛЕ)

Інтуїтивно-логічний екстраверт (ІЛЕ) - Дон Кіхот - живе у світі ідей, він спостерігає за навколишнім світом, звертає увагу на цікаві, незвичайні факти та пояснює їх. Йому все цікаво, кожен факт, з яким йому доводиться стикатися, і кожна ідея, що виникає в його голові, оцінюється ним на предмет перспективності - які можливості вони в собі несуть, чи може з них вийти щось цікаве. Легко розлучається з нецікавими для нього ідеями та не проти, якщо хтось інший втілить їх у життя. Цікаві ідеї, що захопили його, сам втілює у життя, із задоволенням розповідає про них усім, хто бажає його слухати.

Дон Кіхот легко пов'язує ідеї та факти між собою, створюючи чітку та логічну систему. Якщо якісь факти не зв'язуються в уже існуючу систему, легко міняє та підганяє її. Будь-яку проблему розглядає з усіх боків, у нього завжди в запасі є кілька пояснень будь-чого. Любить пов'язувати між собою різні прояви життя, в усьому знаходячи зв'язок причин та наслідків.

Дон Кіхот дуже активно захищає свої погляди. Бурхливо реагує на спроби підкорити його необґрунтованим обмеженням. Не терпить, коли його намагаються мотивувати на дії через "почуття обов'язку". Будь-яка спроба силового тиску мобілізує всі його сили до спротиву. Довго в такому стані перебувати Дон Кіхот не може, тому намагається уникати ситуацій довготривалого конфлікту.

Дон Кіхот не любить формальностей в стосунках, легко порушує субординацію, не відчуває тонкощів стосунків, їх дистанцію, може бути фамільярним та брутальним, сам не помічаючи цього. Докори з цього приводу сприймає дуже тяжко, після них у Дона виникає бажання взагалі не заводити ніяких стосунків ні з ким.

У побуті Дон Кіхот охоче приймає турботу про себе, але ніколи її не вимагає, сам про себе може потурбуватися, тільки якщо його цим зацікавили та навчили. З радістю приймає інформацію про приємні смакові та тактильні відчуття, може експериментувати з їжею, методами лікування.

Налаштований тільки на доброзичливо-приємну емоційну атмосферу, уникає з'ясовувати стосунки, не любить скандали, тяжко сприймає демонстративну байдужість близьких людей. Якщо поруч немає людей, які надихають його позитивними емоціями, втрачає ентузіазм та працездатність. Цінує людей, що дають йому емоційне підживлення, намагається їм віддячити. Любить азартні, не дуже агресивні суперечки та обговорення.

Дон Кіхот живе своїм розумінням часу, може підганяти тих, хто спізнюється, або спиняє тих, хто робить щось несвоєчасне, при цьому сам розпоряджається своїм часом так, як вважає за потрібне.

Інтуїтивно, не замислюючись, знає, які дії треба здійснити для успішного результату. Може робити кілька справ одночасно, любить командувати та роздавати доручення.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"

Мегедь В.В. ІЛЕ (Дон Кіхот)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-логічний екстраверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-логічний екстраверт - "Дон Кіхот"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор