СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиБальзак - інтуїтивно-логічний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. "Уява керує мною". Має сильну інтелектуальну уяву. Оноре де Бальзак створив портрети 2000 людей, що здаються більш живими, ніж справжні: "його можна порівняти хіба що із міською управою" - писав про нього А.Моруа. Вражає точністю деталей і фантасмагорічний світ Габріеля Г.Маркеса. Завдяки цій рисі добре бачить майбутнє. З окремих вчинків людини складає ніби діючу модель. Взагалі все знає заздалегідь. Якби він не застерігав від будь-якої неприємності (а щасливі обставини його мало цікавлять), то, мабуть, відчував би себе зайвою людиною.

2. "Пасторська безпристрасність". Майже ніколи не проявляє емоцій, оберігає від них своїх близьких. Щиро переконаний, що надто сильні пристрасті несуть людині погибель. О.Бальзак незмінно показує, як відчуття розростається, подібно жахливій хворобі, що роз'їдає душу і, врешті-решт, пригнічує все. Що стосується його дуала - типу дуже активного та захопливого - це абсолютна правда.

3. Глибокий аналітик. Упевнений, що якщо не звітувати собі в порядках, що панують в світі, то жити неможливо. Той, хто не рахується з дійсним положенням речей, йде до катастрофи. Надає перевагу цинізму перед лицемірством. У будь-якій ситуації, про яку йому розповідають, розбирається досконально та дуже скоро починає розповідати здивованому співрозмовнику ті деталі, корні та аспекти, які той упустив. Його аналіз позбавлений будь-якого самообману. "Усе це не краще від кухні - так само смердить, а якщо хочеш щось приготувати - брудни руки, тільки потім добре вмій змити бруд; от і вся мораль нашої епохи" - говорить Вотрен про життя. Ця мізантропія може збентежити будь-кого.

4. "Перед усім, він добрий". При всьому його негативізмі, він, за своєю вдачею, людина дуже м'яка. Наведені слова про Бальзака належать Жорж Санд, яка зналася на доброті. Він любить людей сильних, тих, що добре знають свій шлях, вимагають поступливості, людей, які звільняють його від необхідності придумувати цілі, а самі користуються придуманими ним способами дій, на які він великий майстер. Уміє вилити відро води на ентузіаста, але вміє й погасити відчай, коли іншим не щастить, коли все падає з рук, коли доля здається ворожою.

5. Ось як описує лицаря своїх мрій студентка Лайма: "Він має бути гарним та розумним. Очі великі та сумні. Неговіркий, не говорить компліментів. І тому складає враження недосяжності. Його мучать десятки проблем, на які, здається, не варто звертати уваги. Мене притягує його сум, серйозність, я намагаюся його розвеселити, підняти йому настрій, потішити. Якщо на вечірці є таких хлопець, я не сумую". Це образний опис людини, яка у своїх почуттях дуже постійна, не любить пригод, бажає повної залежності від вимогливого коханого.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"

Мегедь В.В. ІЛІ (Бальзак)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-логічний інтроверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор