СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Бальзак - інтуїтивно-логічний інтроверт (ІЛІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Бальзак - інтуїтивно-логічний інтроверт (ІЛІ)

Інтуїтивно-логічний інтроверт (ІЛІ) - Бальзак - спостерігає за подіями та бачить швидкість і тенденцію їх змін наперед. Дуже часто прогнозує подальший розвиток ситуації. Уміє користуватися цим знанням для своєї вигоди.

У ділових питаннях намагається здійснювати якомога менше рухів та зусиль, береться лише за ті справи, які гарантують йому максимальну віддачу та вигоду. Ніколи не буде діяти на голому ентузіазмі, не прорахувавши ситуації заздалегідь. Може складати враження повільної, бездіяльної людини, але насправді Бальзак лише чекає на підходящий момент для своїх дій.

Звикає до речей, не любить міняти звичну обстановку. Намагається, щоб його житло, зовнішній вигляд та образ життя співпав із загальноприйнятим та не дуже виділявся. При цьому може тягнутися до більшого комфорту, гарним речам лише для себе, не напоказ.

Бальзак дуже не любить, коли щось виводить його зі стану спокою та внутрішньої рівноваги, досягти якого варто йому великих зусиль. Нестабільний емоційний фон дуже погано впливає на його здібності мислити та давати вірну оцінку подіям. Періодично буває всім незадоволений. Не вміє керувати ані своїми, ані чужими емоціями. Часто його мова буває млявою та беземоційною. Якщо хтось вивалює на нього надто багато емоцій, довго приходить до тями. Терпіти не може, якщо хтось намагається його розвеселити, коли він у поганому настрої.

Бальзак не завжди впевнений в тому, чи може він себе захистити себе та своїх близьких, забезпечити їх виживання. Хотів би мати нехай і невеличку, але все ж таки владу над якимись ресурсами, що буде запорукою його добробуту. Його приваблюють люди, упевнені у своїй силі та праві розпоряджатися всім та вся, вміє використовувати їх на свою користь.

Приваблює інших людей своїм умінням слухати та здатністю дати пораду щодо ділових справ. Не завжди може огородити себе від людей, що люблять поскаржитися на життя.

Якщо Бальзак не хоче чогось робити, він говорить, що не бачить можливостей для цього. Хвилюється, що упустив якісь можливості у своєму житті. Критикує сміливі ідеї, вишукує в них недоліки та підводні камені. Вкрай рідко сам готовий піти на якийсь дійсно радикальний крок, але буде уважно спостерігати за іншою людиною, що відважилася на щось неординарне, щоб подивитися, чим це все скінчиться.

Виконуючи роботу, ретельно вникає в усі деталі. Добре структурує інформацію, бачить протиріччя та невідповідності в різних теоріях. Може порушувати правила та інструкції, якщо точно знає, що його не спіймають.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"

Мегедь В.В. ІЛІ (Бальзак)

Вайсбанд І.Д. Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"

Чоловічий опис: Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-логічний інтроверт

Панченко А.Л. Інтуїтивно-логічний інтроверт - "Бальзак"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор