СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДжек Лондон - логіко-інтуїтивний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Час не чекає. Невтомний трудівник, із задоволенням займається наукою чи будь-якою іншою об'єктивною справою. Робить все дуже швидко, робота кипить у нього в руках. Навіть ходить своєрідно, трохи підстрибуючи, а якщо можна, воліє бігати. Наприклад, Джек Лондон змінив у житті багато професій: рознощика, робітника, золотошукача, моряка, письменника. Це було самоспалення - в ім'я мистецтва та успіху.

2. Романтик. Дуже часто займається альпінізмом, туризмом. Його приваблюють далекі далі, він перший кидається в усі сумнівні оборудки. Нерідко вигадує романтичні пригоди та сам же в них потім вірить. Ці вигадки зазвичай мають реальний прообраз у житті. Обожнює демонструвати свою безстрашність. Його недбалість у зовнішньому вигляді теж ніби відважний виклик усім.

3. Неуважний професор. Через розвиток абстрактного мислення він неуважний до зовнішності. Ходить завжди розтріпаний, повністю довіряє смаку партнера, дозволяє йому командувати собою у побуті. Не терпить, коли його розглядають впритул. Адже через свою неуважність до оточення не розбирається, як його бачать інші, завжди не впевнений у своїй зовнішності та трохи хвилюється за свою начебто негарність. Йому потрібен партнер із розвиненим естетичним почуттям, смаку якого можна довіряти, йому треба відчувати - я йому подобаюсь, незважаючи на те, що смак у нього розвинений, прискіпливий та навіть претензійний.

4. Оптиміст. Швидко реагує на все, що викликає емоції, особливо позитивні. Він запрограмований на піднесення настрою свого, завжди ніби трохи наляканого чи розсердженого дуала. Постійно випромінює дружелюбність, позитивні емоції, усміхається. Намагається розсмішити, всіляко торсає та смикає партнера, поки не викличе у нього реакцію - позитивну чи негативну. Інакше не отримує інформацію про його стан. Любить розповідати та обговорювати прочитане та почуте. Йому легко звернутися до незнайомої людини.

5. Життєлюб. Шукає постійних, незмінних людських стосунків. Не дуже розбирається у почуттях іншої людини. Тому більш обережний, боїться бути смішним. Дуже цінує людське життя. Одна з головних тем Джека Лондона - боротьба з безжальною стихією. Навіть не народжена людина дорога, тому серед самотніх матерів багато представників цього типу.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Мегедь В.В. ЛІЕ (Джек Лондон)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор