СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДжек - логіко-інтуїтивний екстраверт (опис чоловічого соціотипу)

Ось хатка, яку збудував собі Джек...
Дж.Свіфт, пер.І.Малкович та Ю.Андрухович

 

Художній образ: Е.ХАРНІШ ЧАС-НЕ-ЧЕКАЄ (Дж. Лондон. "Час-не-чекає"), ДІК ФОРЕСТ (Дж.Лондон. "Маленька господарка великого дому"), ДЯДЕЧКО СКРУДЖ (з мультфільму "Качині історії")

ДЖЕК зазвичай не стоїть на місці, він проноситься повз вас, не встигаючи привітатися, що й не дивно при такій швидкості. У цій ситуації вам вдасться помітити лише його ніс, що витягнутий вперед, та трохи відігнуті вуха.

Якщо він зупиниться, ви помітите, що у нього неуважний погляд, який періодично блукає по стінах та стелі. Ваше обличчя, відповідно, лише зрідка потрапляє в поле зору ДЖЕКА. Та й справді, коли йому дивитися на вас? Коли йому вітатися та розкланюватися? Адже йому треба працювати! А працювати він не просто вміє, а ще й любить! Адже саме ДЖЕКІВ найчастіше називають трудоголіками.

Приділяти багато уваги їжі, піклуванню про здоров'я та комфорт - не в його правилах. Те ж саме можна сказати й про одяг. Він найчастіше спокійних, темнуватих кольорів, тих що не кидаються в очі. Одним словом, вбиратися він не любить, хоча у нього завжди знайдеться стильний костюм чи пристойний светр про всяк випадок. Волосся стриже тільки коротко, щоб з ним було менше клопоту.

Складнощі з ДЖЕКОМ починаються тоді, коли в нього трапляються напади формалізму. А це буває в тому випадку, якщо щось іде не так, та свідчить про внутрішню напругу. Тоді й починаються різні докори на кшталт: "Я не розумію, що ти мені кажеш", або "Спочатку поясни мені, з якого дива ми повинні робити саме так", або навіть "Ти сама не знаєш, чого хочеш. Сформулюй те ж саме більш коректно". У такі хвилини вам навряд чи вдасться порозумітися з ДЖЕКОМ.

Крок перший (вперед)

В компанії ДЖЕКА чутно: він бадьоро та радісно всіх організує та розважає. Підтримуйте веселощі. Тости, жарти, танці підійдуть для того, щоб скоротити дистанцію. Можете вголос реготати з його анекдотів або цілий вечір танцювати з ним - усе це піде на користь майбутнім стосункам.

Ключові фрази:

"Давно я так не веселилася!"

"А розкажіть ще щось цікаве!"

"А де ви ще були?" тощо.

Така уважна дівчина, яка із задоволенням розширює свій світогляд, ловлячи кожне слово, якщо вона весела та вміє підтримати компанію, має шанс сподобатися ДЖЕКУ.

Крок другий (вперед)

ДЖЕК сподівається зустріти тактовну дівчину, яка делікатно зняла б з нього всі питання, пов'язані з фізіологією. Він хотів би, щоб хтось ненав'язливо піклувався про його здоров'я, харчування, одяг, взагалі, комфорт, але не говорив би про це.

Постарайтеся виключити вищезгадані теми зі свого лексикону, а відповідні дії здійснюйте непомітно. Не варто також акцентувати його увагу на фізичній стороні ваших стосунків. Беріть ініціативу до своїх рук без слів. ДЖЕК не опиратиметься (утім, оскільки він раціонал, краще попередити його заздалегідь).

ДЖЕКУ можна прямо говорити про своє добре ставлення до нього. Цього ніколи не буде забагато. Він буде вдячний також за вчасну пораду щодо стосунків з іншими людьми.

Крок третій (вперед)

ДЖЕК віддається вольовому впливу. Головне - нічого не пояснювати, щоб випадково не потрапити на обмежувальну функцію (формальну логіку).

Можна навіть просто взяти його за руку та привести до РАГСу. При цьому у вас не повинно бути сумнівів (принаймні, він повинен це відчути), що цей крок значно підвищить ваш загальний статус, що всі будуть тільки дуже раді. Переконайте його в тому, що одруженого чоловіка поважають більше і тільки в цій якості він може відчути себе справжнім господарем своєї долі.

Ключові фрази:

"Я дуже хочу, щоб ми були разом".

"Все! Давай зробимо рішучий крок!"

"Нам обом це дозволить укріпити свої позиції".

Крок назад

Якщо постійна відсутність часу для сумісного життя (адже ви його майже не бачите, оскільки він до ночі стирчить на роботі) почало вас пригнічувати, то пора подумати про відступ. В цьому вам допоможе маска ДЮМА.

Зробіть вигляд, що просто не розумієте його вказівок. Лагідно усміхайтеся у відповідь на його докори, але продовжуйте притримуватися цієї ж тактики.

Поскаржиться йому, що такий напружений ритм життя не для вас. Ви хотіли б увесь час бути вдома разом із ним, годувати його та слідкувати за його гастритом та бронхітом, лікувати його та оберігати. В той же час ви розумієте, що ваші міщанські уявлення про сімейне життя надто розходяться з його цілеспрямованою кудись вгору та вперед вдачею.

Висловіть упевненість в тому, що на нього чекають справжні звершення, а ви зі своїми пиріжками, серветочками та мріями про шістьох дітей - просто камінь на його шиї. Поділіться з ним, що у вашій уяві справжній батько - це той, хто присутній при пологах, має постійних фізичний контакт з малюками, але ви усвідомлюєте, що це дуже розходиться з його стрімким образом життя. До того ж це, безумовно, завадить розвитку його кар'єри.

ДЖЕК - тип надзвичайно швидкий. Думки про прийняття шести пологів власними руками і ви не встигнете й оком моргнути, як його вже не буде поруч із вами.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Мегедь В.В. ЛІЕ (Джек Лондон)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор