СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Джек Лондон - логіко-інтуїтивний екстраверт (ЛІЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Джек Лондон - логіко-інтуїтивний екстраверт (ЛІЕ)

Логіко-інтуїтивний екстраверт (ЛІЕ) - Джек - дивиться на світ як на поле діяльності, серед якої завжди можна знайти таке заняття, яке буде йому цікаве та вигідне, головне - знайти потрібний момент та докласти правильних зусиль. Легкий на підйом, не боїться відряджень та переїздів. Дуже працездатний, великий трудівник. Намагається зробити все швидко та з максимальною користю. Легко відмовляється від тих проектів, які вичерпали себе. Уміє поводитися з фінансами.

Джек не боїться йти на ризик, упевнений у своїй здатності правильно скористатися тенденціями часу. Працює на випередження, знає, що "завтра буде пізно". Любить використовувати новітні технології. Його оптимістичні прогнози не завжди збуваються. Може вплутатися в авантюру.

Оптиміст, у будь-яких ситуаціях не сумує. Ніколи не буде скиглити та нарікати. Життєві складнощі його загартовують. Випромінює позитивні емоції. У суперечках може дратуватися та насміхатися.

Джек може тривалий час перебувати в умовах відсутності комфорту. Невибагливий до того, де жити та що носити. Буває гидливий, з підозрою ставиться до незнайомої їжі. Неохоче відвідує лікарів. Вдячний людям, які знімають з нього необхідність турбуватися про побут. Не любить пестунів, що виправдовують турботою про здоров'я своє небажання працювати.

Джек демократичний у стосунках, легко переходить на близьку дистанцію. Дуже потребує надійних постійних стосунків. Не любить хитрощів та вивертів, перевагу віддає відкритій грі. Не завжди розпізнає фальш у стосунках. До людей може бути неуважним, сам того не помічаючи. Буває безтактним.

В екстремальних ситуація Джек активується. Уміє захистити себе. Любить спротив, у такі моменти стає азартним та наполегливим. Любить демонструвати свою відвагу, може займатися екстремальними видами спорту. Йому важко контролювати інших людей.

В роботі, що вимагає ретельності та скрупульозності, якщо вона не дуже впливає на результат, Джек буває недбалий. Йому важко займатися оформленням формальностей, бухгалтерією. Не надає великого значення порядку навколо себе. При цьому суворо слідкує за дотриманням технології.

Часто змінює свої уподобання, місця роботи, поки не знайде, що йому подобається. Любить експериментувати. Будь-якою діяльністю Джек займається лише тоді, коли у нього є впевненість у її вигідності та успішності. Винахідливий у технологіях. Часто буває першовідкривачем у якихось видах діяльності. Не сумує в разі невдачі, може розпочати все з нуля.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Мегедь В.В. ЛІЕ (Джек Лондон)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний екстраверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний екстраверт - "Джек Лондон"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор