СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиРобесп'єр - логіко-інтуїтивний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. Мислю – отже існую. Людина з розвиненою логікою, сильними здібностями до аналізу. Уміє логічно докопуватися до суті явищ, розкрити їх внутрішню структуру. Представник цього типу - Карл Густав Юнг - розробив основи типології, що використовується у соціоніці. "Доля створила мене для тихої кабінетної роботи, віддавши їй увесь захват моєї душі" - говорив Томас Джефферсон, за часів президентства якого територія США стала мало не вдвічі більшою. Усі життєві ситуації розглядає з логічної точки зору.

2. "Справедливість - моє ремесло". Тип революціонера або політичного змовника. У конфліктній ситуації організує комітет боротьби з кривдником. Вважає, що в світі все має бути логічним, а отже - справедливим. Здатний нехтувати власною користю та безпекою, захищаючи невинного. Вимагає від себе надто багато. Не піклуватися про нього не можна: адже він доведе себе до виснаження.

3. Аскет. Має дуже непоступливий вигляд. Часто - пронизливий погляд з-під навислого лоба. Загартовує себе, привчаючи до холоду, голоду, фізичного дискомфорту та несхвальному ставленню оточення. Єдине, в чому він охоче підкоряється партнеру - це у питаннях одягу, смаку, побуту. Необхідність самому цим займатися його дратує. Зазвичай не помічає, в що він одягнений. Не терпить ніякого командування. Його можна залучити до роботи не прямою вказівкою, а почавши метушитися, робити забагато зайвих рухів. Після цього він підключається і робота йде швидко, логічно та добре. Сам він не ініціативний, замкнутий та мовчазний.

4. Пестун у побуті. Його самовіддача при захисті справедливості стає особливо вражаючою, якщо враховувати, що він відчуває відразу до всього, що порушує тишу та розмірений перебіг його життя. Він дуже уважно ставиться до свого здоров'я. Так Рене Декарт "розглядав здоров'я тіла як основне з благ цього життя після істини". В юності часто любить веселий образ життя з друзями, картами, пиятиками. Потім приходить до висновку, що йому це не треба. Не дуже честолюбний, але й не терпить, якщо його обходять по службі - через те ж відчуття справедливості. Перебуває в особливо важкій ситуації, потрапивши до керівника, якого не поважає.

5. "Той жив щасливо, хто добре сховався". Доволі закритий, не любить непрошених гостей. На зауваження реагує різко, але іноді приховує своє роздратування за трохи штучною посмішкою.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Мегедь В.В. ЛІІ (Робесп'єр)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор