СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиРобесп'єр - логіко-інтуїтивний інтроверт (опис чоловічого соціотипу)

Мислю – отже існую.
Рене Декарт

Художній образ: КРОЛИК (А.Мілн. "Вінні-Пух та його друзі"), ЧАРІВНИК (Є.Шварц. "Звичайне диво")

Худорлявий, підтягнутий та трохи сутулий, коректний РОБЕСП'ЄР складає приємне враження. Найчастіше його можна побачити у м'якому светрі та добре відпрасованих штанах, хоча й костюми теж ніби створені для нього. Зачіску любить носити тільки коротку.

Людина інтелектуальна, занурена в себе та трохи відірвана, він поводиться м'яко та обережно. Якщо РОБЕСП'ЄР добре ставиться до вас, очі в нього стають добрими та зворушливими, а на губах з'являється приємна усмішка.

Делікатність, навіть невпевненість - риси, які особливо помітні при першому знайомстві з РОБЕСП'ЄРОМ. Але, по суті, він - людина відповідальна та упорядкована, хоча й не завжди схильна дороблювати нудні, на його думку, справи.

Його аналітичний розум прагне до знань. Він любить читати, осмислювати та систематизувати прочитане.

Час від часу у РОБЕСП'ЄРА бувають напади авантюризму, і тоді він раптово (так здається ззовні) зривається та вирушає, наприклад, у далекі країни - для постійного проживання чи з метою помандрувати. Проїхати електричкою по Європі - цілком посильна для нього задача.

Взагалі, йому значно ближче ідея розвивати свій світогляд, ніж свої фізичні дані. І найменше йому подобається розв'язувати суперечки за допомогою силових заходів. Тож, у гострій ситуації РОБЕСП'ЄР навряд чи зможе надати вам підтримку. Одним словом, приготуйтеся до того, що розбиратися "по-понятіям" вам доведеться самостійно.

І ще не розраховуйте, що РОБЕСП'ЄР візьме не себе всі ваші справи. Його не умовиш робити те, що він вважає недоцільним.

Крок перший (вперед)

У товаристві РОБЕСПЬЕР галантний та чемний. Ви повинні це оцінити. Підтримуйте розмову, дозволяйте йому до вас залицятися, смійтеся його жартам, демонструйте свою приязнь.

Ключові фрази:

"Так рідко зустрінеш тепер чемну людину".

"У вас такі чудові манери".

"Ваша усмішка сприяє відвертості".

"Одразу видно, що ви приємна людина".

Він відповість вам такою ж приязню, і можна вважати, що знайомство відбулося. Але не сподівайтеся, що він буде таким же обхідливим та веселим, коли звикне до вас.

Крок другий (вперед)

Мрія РОБЕСПЬЕРА полягає в тому, щоб хтось забезпечив його атмосферою свята та безпеки. При будь-якому натяку на експансію та агресію він уходить від контакту.

Саме ви повинні забезпечити йому це свято життя. Годиться все: і феєрверки, і музика, і танці, і відвідування тих місць, де розважають. Синхронне плавання, фігурне катання, конкурси бальних танців - усе це не залишить вашого РОБЕСП'ЄРА байдужим.

А якщо ви самі станцюєте для нього якийсь бальний танець, ви станете королевою його серця.

Оптимізм та активність - обов'язкові умови для успіху. Але враховуйте, що нав'язливість та надмірна наполегливість одразу ж відстрахають вашого обранця.

Крок третій (вперед)

Якщо ви зібралися реалізувати ваші далекосяжні плани, то не забувайте годувати його смачненьким та турботливо поправляти шарф.

Докладну інструкцію як поводитися з РОБЕСП'ЄРОМ дивіться в рекламі майонезу "Моя родина".

Розповідайте йому якнайчастіше, яким затишним буде ваша оселя, ніби випадково проведіть його повз вітрини магазину з весільним вбранням, тільки слідкуйте, щоб ціни раніше певного часу не потрапили йому на очі.

Ключові фрази

"Як я рада, що тобі подобається моє куховарство!"

"Я люблю, щоб тобі було зручно та приємно!"

"Ми з тобою така гарна пара!"

Крок назад

Якщо упорядкованість та раціональність РОБЕСП'ЄРА стали здаватися вам занудством та скнарістю, варто подумати про безболісне розлучення. Вдягайте маску НАПОЛЕОНА - інформаційного конфліктера РОБЕСП'ЄРА.

Щоб зіграти достовірно, потренуйтеся промовляти наступні фрази з вольовим напором: "Я аж ніяк не хочу зруйнувати твоє життя. Адже я бачу, що я пригнічую твою індивідуальність! Зрозуміло, що тобі важко зі мною. Навіщо тобі таке стихійне лихо? Адже мені дійсно важко впоратися зі своїми бажаннями, які постійно ламають твої плани!"

Можете додати й такий мотив: "Я завжди відчуваю себе як на полі бою. Не хотілося б привносити у твоє життя цю агресію. Я не хочу, щоб ти весь час за мене боявся. Ми повинні спочатку досягти успіху, перемогти всіх ворогів, а потім вже думати про особисте щастя. Оскільки все моє життя - боротьба, мені важко дати тобі ту турботу, на яку ти заслуговуєш. Тому нам краще розійтися".

Побільше вогню в голосі і він трохи збентежений розімкне свої обійми. А потім піде роздумувати, як же могло так статися, що він підпустив таке "чудовисько" надто близько до себе.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Мегедь В.В. ЛІІ (Робесп'єр)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор