СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиРобесп'єр - логіко-інтуїтивний інтроверт (опис соціотипу)

Найсильнішою, програмною функцією є структурна логіка, що надає цьому типу розсудливість, логічність навіть в емоційно-етичних питаннях. У зв'язку з цим, навіть у стосунках він орієнтується не на симпатії та антипатії, а на категорії, засновані на розумі: справедливість, рівність, доцільність.

Творчою функцією цього типу є інтуїція можливостей, яка примушує його використовувати свою першу функцію - логіку для вирішення абстрактних, теоретичних проблем.

Рольова функція Робесп'єра - етика стосунків, проявляється у спробах встановити нормовані, регламентовані справедливістю, стосунки. Не впевнений в істинному ставленні до нього людей.

Четверта, больова функція - вольова сенсорика робить його болісно уразливим до грубощів, криків, тиранії з боку інших людей.

Сугестивною функцією є етика емоцій, що робить цей тип сприйнятливим у питаннях, пов'язаних із забезпеченням психоемоційного фону. Із вдячністю сприймає емоційну підтримку та схвалення з боку партнера.

Шоста функція - сенсорика відчуттів. Дуже потребує, щоб хтось постійно задовольняв його сенсорні потреби та піклувався про його здоров'я, відпочинок.

Сьома функція - логіка дій. Особливої уваги сьогоденним справам, пов'язаним із алгоритмом, детальним відпрацюванням, не приділяє, однак доти, поки це не суперечить логіці розвитку його справи.

Восьма функція - інтуїція часу. По цій функції дає чемні поради іншим людям стосовно своєчасності чи несвоєчасності будь-якої справи, доречності в певний момент, орієнтації в часі.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Мегедь В.В. ЛІІ (Робесп'єр)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор