СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Робесп'єр - логіко-інтуїтивний інтроверт (ЛІІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Робесп'єр - логіко-інтуїтивний інтроверт (ЛІІ)

Світ для логіко-інтуїтивного інтроверта (ЛІІ) - Робесп'єра - це потік інформації, яку він постійно узагальнює, систематизує та структурує. У роздумах прагне дійти до першопричин. Завжди логічно обґрунтовує свою точку зору. Прагне порядку та дисципліни. Справу ставить вище за власні інтереси. В юності мріє про ідеальний світоустрій, заснований на справедливості без примушення, при якому кожен член суспільства житиме по совісті для загального блага.

Маючи добрі здібності для аналізу, Робесп'єр намагається докопатися до суті всього, що відбувається. Уміє розплутувати складні питання, знаходячи загублені факти у ланцюжку роздумів. Толерантний до різних точок зору.

Робесп'єр воліє не виходити за межі звичних для нього стосунків, не намагається їх покращити, але й постарається не зіпсувати ті стосунки, які вже склалися. Дотримується загальноприйнятих правил ввічливості, того ж очікує від інших. Йому важко налагоджувати нові стосунки.

Робесп'єр - м'яка людина, яка, втім, може бути неадекватно жорстокою в дуже принципових для себе питаннях. Не вміє підкоряти собі людей, йому важко захищати себе у життєвих побутових ситуаціях. У критичній ситуації зберігає спокій, але не може рішуче відреагувати на неї. Не любить привертати до себе надмірну увагу за виключенням тих моментів, коли він із захопленням про щось говорить.

Робесп'єр потребує постійного емоційного підживлення, він шукає яскравих емоційних людей, тусовки, заходи, які можуть дати йому позитивні емоції. Із задоволенням відгукується на позитивні емоції та відверту доброзичливість.

У побуті Робесп'єр не дуже вибагливий, проте, якщо хтось потурбується про нього, це підніме йому настрій. У приємних емоційних та фізичних обставинах йому краще думається. Не може довго перебувати у фізично некомфортних умовах.

Уникає сам займатися вирішенням ділових питань. Не любить робити одночасно кілька справ. Дуже обережний, довго коливається, перш ніж відважитися на щось.

Робесп'єр намагається скрізь приходити вчасно, уміє розрахувати час та сили, щоб усе встигнути. Роботу прагне організувати так, щоб зекономити час та раціонально його використати.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Мегедь В.В. ЛІІ (Робесп'єр)

Вайсбанд І.Д. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Чоловічий опис: Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"

Аугустинавічюте А. Логіко-інтуїтивний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-інтуїтивний інтроверт - "Робесп'єр"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор