СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиШтірліц - логіко-сенсорний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Швидкий, ясний, тверезий мозок. Уміє розумно та логічно діяти. Спортивна виправка, різкі, жорсткі риси обличчя, ніби зараз готові у граніт та прихована нервовість, висока поетичність. Силу та внутрішня наповненість, борг та підспудна нервова вібрація. Природжений розвідник - збирає інформацію по всіх каналах, досягаючи повної ясності для дії (Ріхард Зорге, Шерлок Голмс).

2. Усе що я роблю - я роблю добре. "Існує дар, яким неодмінно наділені у бейсболі великі гравці та великі команди. Це наполегливість. Це здатність бігати швидше, ніж треба, рухатися жвавіше, ніж треба, бути упертіше, ніж треба" (Ф.Брукс). Ініціативний, рішучий, любить бути у центрі уваги. Свої ідеї захищає сміливо та з великим азартом. Керівництва не боїться, навіть агресивний. Знає, що справа йде добре, якщо одразу береться відповідний темп. Не терпить затримок. Пристрасний борець за якість, правильність роботи. Гарний офіцер. Здатний працювати по 19,5 годин на добу (Едісон).

3. "Яскравість - великий бог великий людей". Любить виводити людей зі стану покою. Про добре не говорить, вважає самоочевидним. Прагне своїм бурчанням збити емоції інших людей. Вважає, що надмірні емоції стомлюють людей і - що стосується його дуала - це справедливо. Гнів - його захист в екстремальній ситуації, з якою він не може впоратися. Його призначення - мобілізувати партнера, і, коли завдання буде виконане, - він вщухне.

4. Віра у чесну гру. Вважає підпорядкованість правилам сильною рисою, проявом характеру. Не терпить хитрощів та підступності, ненавидить шахраїв та дурисвітів. "Політичні маневри можуть призвести до швидкого досягнення результатів, але справжній надійний ефект дає лише упорна щоденна праця" (Кім Філбі). Любить порядок: купивши нову річ, обов'язково вивчить інструкцію, і тільки потім увімкне. Амундсен, мандруючи все життя, уникав складних ситуацій. "Перемога очікує на того, у кого все в порядку, - говорив він, - і про це кажуть: пощастило". Адепт чесної праці. "Якщо все здається легким, це говорить про те, що працівник дуже мало вправний і робота вище його розуміння" (Леонародо да Вінчі).

5. "Притаманна військовим стримана сила". Зовнішньо підтягнутий, навіть якщо ніколи не служив. Одягається добре та елегантно, але не занадто. Одяг носить довго, і він постійно дивує своєю свіжістю, ніби час на нього не діє. Сам незручного взуття не носить, але всі інші мають одягатися тільки дуже красиво. Естет.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Мегедь В.В. ЛСЕ (Штірліц)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор