СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиШтірліц - логіко-сенсорний екстраверт (опис соціотипу)

Найсильнішою функцією цього типу є екстравертна логіка, що обумовлює його діловий, конкретно-логічний розум, примушує його ретельно пророблювати та враховувати деталі справи. У будь-якій ідеї головне для Штірліца - її практичність та доцільність.

Друга функція - інтровертна сенсорика - примушує його завжди бути охайним, акуратним, надавати великого значення своєму фізичному стану, та партнера.

Рольова функція - етика емоцій - робить цей тип сухувато-чемним та підкреслено-коректним, аж до певної церемонності. Не любить гарних слів, компліментів. Однак йому властиві спалахи гніву, коли він може кричати та навіть кидатися предметами.

Больова точка - інтровертна інтуїція - не дає Штірліцу можливості добре орієнтуватися в часі. Людина сьогодення, він ніби "губиться" в часі, при цьому дуже ображається, коли люди не дотримуються термінів, поставлені ними самими.

Сугестивна функція - інтровертна етика - примушує його старатися суворо дотримуватися етичних норм у групі. Для нього дуже важлива репутація "порядної людини".

Завдяки своїй шостій функції - екстравертній інтуїції - є прихильником поступового, але постійного просування вперед.

Сьома функція - інтровертна логіка - дозволяє прислухатися до глобальних теорій, однак до тих пір, поки вони не покажуться йому аж надто нереальними. Тоді він осудить цей фантастичний проект.

За восьмою функцією - екстравертною сенсорикою - завжди має свою думку з будь-якого питання. Відчуває велику відповідальність за партнера та без зайвих слів приходить йому на допомогу.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Мегедь В.В. ЛСЕ (Штірліц)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор