СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Штірліц - логіко-сенсорний екстраверт (ЛСЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Штірліц - логіко-сенсорний екстраверт (ЛСЕ)

Світ для логіко-сенсорного екстраверта (ЛСЕ) - Штірліца - це об'єкти, що його оточують. Об'єкти - це все: і речі, і люди, і для кожного з них Штірліц може знайти застосування, як з усього мати користь, як організувати все, що його оточує, у корисний робочий процес. Очікує, що оточення чітко виконуватиме його інструкції. Не любить безглузду, неефективну роботу, намагається все зробити якісно і вимагає того ж від інших людей.

Штірліц добре відчуває комфорт, і для себе, і для людей. Відчуває речі, знає, як з ними поводитися, щоб вони довго служили. Таке ж бережливе ставлення і до близьких людей, прагне створити комфортні умови для людей, що входять в зону його впливу (близькі, підлеглі).

Зі сторонніми людьми Штірліц намагається дотримуватися загальноприйнятого стилю спілкування, правил ввічливості. Розгублюється, коли емоції від час спілкування виходять за загальноприйняті межі, намагається уникати ситуацій, де люди скандалять. З близькими людьми може поводитися нечемно, видавати дуже бурхливі неконтрольовані негативні емоції, після чого відчуває себе погано.

Штірліц дуже не любить стану невизначеності, не любить чекати, коли термін очікування невідомий. Боїться не встигнути. Хворобливо сприймає своє невміння передбачати негативні наслідки.

Штірліц не дуже добре розбирається в етичному потенціалі людей, але хотів би в ньому розбиратися, і з віком йому це все більше вдається. Очікує від людей, що ті поводитимуться згідно їхньому статусу, довіряє (у розумних межах) людям, якщо вони не проявили себе як негідники. Але якщо людина один-два рази вчинила щось, на думку Штірліца, негарне, він здатний викреслити її зі свого життя.

Від людей Штірліц підсвідомо очікує схвалення, із задоволенням вислуховує похвалу, не завжди може відслідковувати її щирість, легко піддається лестощам. Дуже потребує гарного до себе ставлення, добре почувається в умовах рівного доброзичливого спілкування.

Штірліц твердо дотримується вироблених ним правил та принципів, підсвідомо відстежує, чи дотримуються інші люди принципів логічності та справедливості. Не любить надто складних логічних нагромаджень та теорій, які неможливо втілити у життя.

Твердо боронить інтереси та територію, свою та своїх близьких. Не терпить, щоб на його території хтось командував. Опирається будь-якому силовому впливу.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Мегедь В.В. ЛСЕ (Штірліц)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний екстраверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний екстраверт - "Штірліц"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор