СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиМаксим - логіко-сенсорний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. Послідовний адепт. Уміє дуже тверезо та точно обрати найкращу з наявних систем, догм та з безкомпромісністю, що може доходити до упертості, боротися за її впровадження. Категорично відкидає все, що не може до неї увійти. Доводить цю систему до ідеального стану. Дуже надійний у відтворенні своєї системи - навіть якщо ця система - непостійність. Так Талейран зумів займати потрібну йому позицію при Бурбонах, Комуні, Директорії, Наполеоні та знов при Бурбонах та помер у багатстві та розкоші, яких так прагнув.

2. Тверезий реаліст. Ніколи не впадає у відчай та не піддається ілюзіям, завжди однаково рівний, спокійний, логічний. Сам не фантазує та не любить чужих порожніх фантазій.

3. Дослідник. Має схильність до глибокого дослідження вузьких проблем. Ретельно встановлює зв'язки із раніше вивченим. Уміє слухати співрозмовника. Часто може слухати одночасно двох співрозмовників. Висока норма самотності. Мало читає, багато розмірковує - це його найулюбленіший стан. Знання завжди доводить до практичного застосування. Тим, хто не має його досконалого розуміння ситуації, його вчинки здаються парадоксальними та непередбаченими. Бачить вихід там, де інші його не бачать.

4. Суміш делікатності та авантюризму. Доволі замкнутий та закритий. Не любить бути центром уваги. У спілкуванні чуткий та ненав'язливий. В то же час потребує слухачів. Своєю цілеспрямованістю у впроваджені власної системи заохочує людей. Якщо він щось бачить точно, а інші не точно, злиться. Упертий та безкомпромісний. Якщо стає керівником - закручує гайки. Тактовний, відчуває людей, але ставиться до них як до інструментів. Особисті якості, симпатії та антипатії його при цьому не відволікають, йому важливий результат. Етику підпорядковує логіці. Не любить, коли беруть його речі - це для нього кровна образа. Не терпить агресивних людей, хоча не сперечається з ними.

5. Стоїк. Кремезний та невибагливий, не витрачає час на побут. Свої відчуття приховує: голод, втому, біль, страх. Хвора дитина не стогне, щоб не турбувати мати.

6. Свою фізичну симпатію не приховує, іноді навіть здається, що, навпаки, її демонструє. Не пропускає непоміченим жодної особи протилежної статі. Про почуття інших судить лише за зовнішніми проявами: як дивиться, як розмовляє з нам партнер. Тому досить легко може помилитися і твоє бажання бути коханим сприйняти за почуття партнера. Знає про це, тому недовірливий та підозрілий.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Мегедь В.В. ЛСІ (Максим Горький)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор