СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиМаксим - логіко-сенсорний інтроверт (опис чоловічого соціотипу)

Художній образ: НЕПОХИТНИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК (Г.К.Андерсен. "Непохитний олов'яний солдатик"), КАМНОЄДОВ (А.та Б.Стругацькі. "Понеділок починається в суботу")

Надійний, правильний, відповідальний МАКСИМ відрізняється гарною поставою - у нього справжня військова виправка. Йому пасуватиме будь-який формений одяг. Але зі своєю короткою зачіскою він виглядає акуратним та струнким у будь-якому одязі. Рухається спокійно, ніколи не метушиться. Відкрите, мужнє обличчя викликає довіру - одразу ясно, що така людина не буде займатися інтригами та замишляти зле.

МАКСИМ не нав'язує контакту, не дуже балакучій, коли не знаходить теми для розмов. Він не з тих, хто прагне взяти на себе роль тамади.

Якщо ви знайдете підходящу тему для бесіди, він докладно відповідатиме на ваші запитання та підведе логічну базу під будь що, починаючи від роботи комп'ютера та закінчуючи мистецтвом та коханням. У нього системне мислення.

Якщо трохи пожартувати та похихотіти, він може почати усміхатися у відповідь. Головне - не налякати його надмірною кількістю не пов'язаних між собою відомостей (дотримуйтеся початої теми) або запропонуйте самому обрати, куди б вам зараз піти: у зоопарк, у кіно, у ресторан, у дельфінарій, у бібліотеку або просто погуляти по вулиці.

Незручності у стосунках з МАКСИМОМ пов'язані з його наполегливим небажанням відгукнутися на ваші ділові пропозиції (наприклад, завтра поклеїти вам шпалери на кухні) або раптові прохання дати грошей.

Крок перший (вперед)

МАКСИМ орієнтований на вимоги етикету, тому що під час першої зустрічі він здаватиметься вам людиною доброзичливою, веселою, уважною та компанійською. Він із задоволенням говорить про людські стосунки, про те, якими вони мають бути. Уважно вислухайте його.

Ключові фрази:

"Це ж треба, як ви серйозно про це думали і як зрозуміло пояснюєте".

"Як ви умієте встати на місце іншої людини та співчувати їй".

"Рідко зустрінеш таких зацікавлених співрозмовників".

Весела, емоційна дівчина, яка оцінить гуманізм та чутливість МАКСИМА, може розраховувати на те, що її рейтинг буде вище від інших.

Крок другий (вперед)

Ви маєте знати, що МАКСИМ ненавидить невизначеність. Його мрію можна сформулювати так: життя повинно бути радісним та без неприємних несподіванок. От і від вас вимагається всього лише бути веселою та намагатися не залишати його в невідомості з будь-якого питання. Жодної загадковості, жодних слів на кшталт: "Я скажу тобі це потім", "Нехай це буде моїм секретом", "Розберемося в процесі" тощо.

Звільняйте його від проблеми вибору скрізь, де тільки можна. Ви повинні чітко бачити переваги одного з рівноцінних варіантів і, ані хвилини не вагаючись, обирати саме його (причому неважливо, який, головне - рішуче). А якщо у вас немає аргументів, скажіть щось на кшталт: "Принаймні, так буде набагато веселіше!"

Дивлячись на ваш оптимізм, МАКСИМ неодмінно почне думати, що його вибір був правильній. Частіше демонструйте упевненість в тому, що нічого поганого не станеться, що разом ви з усім впораєтеся, що немає причини сумувати.

Поруч із такою оптимістичною та надійною партнеркою МАКСИМ відчуватиме себе щасливішим, ніж без неї.

Крок третій (вперед)

Якщо треба спонукати МАКСИМА на рішучий крок, ви повинні нагадати йому, що ваші чудові стосунки тривають вже стільки років (місяців, тижнів, але готуйтеся до того, що це можуть бути й роки), що пора вже приймати рішення.

Скажіть йому: "Тепер якраз підходящий момент, щоб на довгі роки зберегти наше почуття та той чудовий стиль стосунків, який у нас склався.

Ми стільки років (місяців, тижнів) доводили один одному свою надійність, що тепер можемо сміливо дивитися у майбутнє"

Ключові фрази:

"Не будемо втрачати час!"

"Поки ми молоді..."

"Час подумати про дітей".

"Батьки будуть раді бачити онуків".

Крок назад

Якщо ви більше не відчуваєте в собі сили виносити нескінченні пояснення з кожного побутового питання, мабуть, вам слід закінчити ваші стосунки. Як звичайно, дозволяємо партнеру зберегти обличчя. Тут це дуже важливо, тому що ГАМЛЕТ, так само як і МАКСИМ, - типи стресонестійкі.

Вдягаємо маску ГЕКСЛІ та беремо все на себе:

"Любий! Я не можу піддавати тебе такому випробуванню як сімейне життя, у наш мінливий час.

А раптом я не зможу народити тобі здорову дитину?

Я не можу обіцяти, що не закохаюсь завтра у когось-іншого - адже все так мінливо в цьому світі.

Насправді, якщо чесно, я нічого не можу тобі обіцяти. Сам розумієш, скрізь така нестабільність!"

Побачивши, що поруч із ним істота нестійка, як ранковий туман, МАКСИМ жахнеться, як він міг серйозно поставитися до думки жити разом невідомо з ким. Звичайно, правильніше буде розійтися та ще раз перевірити почуття - подумає ґрунтовний МАКСИМ.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Мегедь В.В. ЛСІ (Максим Горький)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор