СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиМаксим Горький - логіко-сенсорний інтроверт (опис соціотипу)

Перша функція - структурна логіка. Максим - неперевершений впроваджувач абстрактно-логічних ідей з глибоким та точним їх проробленням.

Друга функція - вольова сенсорика дозволяє йому творити "залізні" рамки дисципліни, дотримання яких він вимагає з усією жорстокістю. Любить красу та порядок навколо себе

Рольова функція - етика відносин - обумовлює неприборкану потребу цього типу поділяти всіх на "своїх" та "чужих". Є друзі, а є вороги, до яких треба бути пильним. "Якщо ворог не здається - його знищують".

Больова точка - інтуїція можливостей - примушує Максима з більшою підозрою ставитися до людей, що випинають свої справжні чи удавані здібності.

Сприймає етику емоцій. У зв'язку з тим, що власні почуття загнані у "підпілля", дуже вдячний людям, що демонструють феєрверк сильних, барвистих (краще, якщо з елементами трагедійності) емоцій.

Шоста функція - інтуїція часу. Як і всі сенсорики, живе сьогоденням, із вдячністю сприймає поради з приводу своєчасності та несвоєчасності дій та вчинків. Потребує жорстокої регламентації термінів закінчення робот.

Сьома функція - логіка дій. Із задоволенням покладається та довіряє різним інструкціям, циркулярам, технологіям, поки це не суперечить з його уявою про дисципліну та порядок. В цих випадках жорстко та різко втручається.

Восьма функція - сенсорика відчуттів. Невибагливий щодо комфорту, харчів. Може обходитися мінімумом гедоністичних проявів.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Мегедь В.В. ЛСІ (Максим Горький)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор