СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Максим Горький - логіко-сенсорний інтроверт (ЛСІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Максим Горький - логіко-сенсорний інтроверт (ЛСІ)

Світ для логіко-сенсорного інтроверта (ЛСІ) - Максима Горького - це збірка правил, законів, ієрархій, закономірностей, тобто логічних зв'язків та систем, що охоплюють абсолютно всі сфери буття. Кожному явищу, людині чи предмету, з якими Максим має справу, він відводить у підходящій системі своє місце. Усе, що не вписується в його ідеально працюючу систему, він відкидає як зайве. Максим легко вписується в структури з чіткими правилами, не любить, коли вони порушуються без поважної причини, поважає субординацію.

Головна задача Максима - зробити все можливе для підтримки значущої для нього системи, він буде терпляче пояснювати правила, контролювати їх виконання, застосовувати тиск та силу у випадку їх порушення, виганяти з системи тих, хто загрожує її стабільності. Уміє тримати себе в руках, стійко переносить складнощі, може примусити себе займатися тим, що нецікаво, але необхідно.

У спілкуванні з людьми Максим не виходить за межі норм поведінки, зі сторонніми коректний, чемний, терплячій. У знайомих обставинах може бути веселим та товариським. З близькими може бути суворим, любить читати моралі.

Непередбачуваність, невизначеність лякають Максима. Не любить багатоваріантні, неоднозначні ситуації, перебору різних варіантів та численних можливостей. Прислухається до прогнозів та пророцтв.

Максим образливий та уразливий, але ретельно це приховує. Поступається перед емоційним натиском - плачем, бурними звинувачуваннями, вередуванням. Щоб скинути напругу, потребує емоційного підживлення. Любить талановитих артистичних людей, що вміють емоційно запалити.

Не любить непунктуальних людей, воліє жити у розміреному темпі. Любить чітко окреслені терміни, вони його мобілізують.

Максим бережливий, економний, не любить зайвих трудовитрат. Може прискіпливо контролювати діяльність інших людей.

Акуратний, уміє працювати руками. Любить просту здорову їжу. Собі та своїм близьким забезпечує комфорт на достатньому рівні, без надміру.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Мегедь В.В. ЛСІ (Максим Горький)

Вайсбанд І.Д. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Чоловічий опис: Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"

Аугустинавічюте А. Логіко-сенсорний інтроверт

Панченко А.Л. Логіко-сенсорний інтроверт - "Максим Горький"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор