СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиНаполеон - сенсорно-етичний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Пишається своїм впливом на людей, їхньою любов'ю та повагою, популярністю, із задоволенням веде за собою, сміливий та категоричний в еротиці, але обережний у стосунках з об'єктивним світом, недовірливий до нових започаткувань та взагалі до всього об'єктивного. Його сумління спокійне лише тоді, коли він маніпулює людьми, а не об'єктивним світом.

2. Неспокійна активність, жага практичної діяльності. Не тільки не приховує своїх почуттів, але навпаки, пишається ними. Порівняно легко, якщо це відповідає його внутрішньому настрою, висловлює свій захват. І словами, і поглядами. Він завжди за повноцінне кохання - і фізичне, і психічне, якщо тільки це йому треба. навіть коли почуття короткочасні, дуже добре знає, чого хоче від об'єкту кохання, не любить пристосовуватися, а лише диктувати. Зарозумілий. Оптимістичний. Перед складною ситуацією не пасує, а намагається вирішити її одразу ж на місці.

3. Багато уваги приділяє естетиці навколишнього середовища, порядку. Найчастіше має природний смак, вміє добре одягатися і того ж вимагає від інших. Уважний до фізичних даних партнера. В усій своїй діяльності дуже ініціативний. А от почуття міри для виміру заподіяного не має. Постійно не впевнений, що зробив усе, що міг.

4. Його життя псують вимоги близьких обдумувати свою діяльність, поводитися розумно. Він цього не переносить, такі вимоги дратують його, і він насправді припиняє діяти логічно. Поводиться розумно та логічно до тих пір, поки від нього цього не вимагають, поки його "поважають" і "рахуються" з ним. Не можна сперечатися з його логікою. Вплинути на нього можна лише протиставляючи його цілям інші, більш благородні та важкодосяжні.

5. Ініціативність та діловитість настільки великі, що ніяка критика, навіть постійне бурчання його дуала, що осуджує майже кожний прояв його активності, не псує настрою. Навіть навпаки, критика заспокоює, показує, що він зробив та робить досить багато, що його діяльність помічають.

6. Завдяки своїй ініціативності та вимогливості часто розчаровується в об'єктах своїх почуттів. Ті виявляються "не такими", не достатньо розуміючими пориви їхньої душі. А суть в тому, що потрібна людина, до якої можна пристосуватися, не пристосовуючись. Якщо поруч немає такої - бешкетує, щоб її привабити.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Мегедь В.В. СЕЕ (Наполеон)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Чоловічий опис: Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор