СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиНаполеон - сенсорно-етичний екстраверт (опис чоловічого соціотипу)

При цій нагоді, хочу!
З жартів М.Фоменко

 

Художній образ: КНЯЗЬ ГВІДОН (О.Пушкін. "Казка про царя Салтана"), КІТ У ЧОБОТЯХ (Ш.Перро. "Кіт у чоботях")

НАПОЛЕОН майже ніколи не буває худорлявим та астенічним. Це помітний, досить кремезний, зібраний чоловік із вельми рішучим поглядом. Він тримається дуже впевнено, можна сказати, по-царські та велично. Увесь його вигляд говорить про те, що хто-хто, а він собі ціну знає. Але якщо ви йому подобаєтеся, він (з його ласки) подарує вам підбадьорливу усмішку та розсмішить дотепним (часто нескромним) жартом.

Кожен, хто мав щастя спілкуватися з НАПОЛЕОНОМ, зазвичай одразу здогадується, "хто в домі хазяїн".

В одязі перевагу віддає м'яким светрам та водолазкам темних кольорів, але в костюмі теж виглядає дуже імпозантно. Однаково вправний та дотепний у будь-якому одязі (а також і без нього).

Уміння чудово розбиратися в людях, здатність помічати все, що відбувається навколо нього та вольова вдача - ось риси, що дозволяють йому тримати ситуацію під контролем. Спробуйте-но посваритися з кимось у його присутності - у вас все одного нічого не вийде.

Але ваш любий друг має й свою Ахіллесову п'яту - це документи, накази, угоди, розрахунки. Старайтеся не випробувати його терпіння в цій галузі - не примушуйте його читати інструкції до телевізорів, комп'ютерів, пральних машин та іншої побутової техніки. Це все не про нього.

Взагалі, як це не дивно, але побутова сторона життя не дуже цікавить НАПОЛЕОНА.

Крок перший (вперед)

У компанії НАПОЛЕОНА неможна не помітити. Повз нього не пройдеш. Його вислови завжди розбурхують оточуючих. Він ніби пропонує вам певний ігровий виклик, на межі та за межею традиційних тем. Ваша задача - не обуритися, а оцінити оригінальність запропонованого погляду. Постарайтеся йому підіграти.

Реакція на його жарти не повинна бути пуританською. В жодному разі не можна також показувати своє бентеження чи розгубленість. Підготуйтеся заздалегідь. Ваші коментарі можуть мати вільну форму, причому, чим більш вільну, тим краще.

НАПОЛЕОН поважає розумних, критично налаштованих, вільних від упереджень дівчат. Він вас помітить.

Крок другий (вперед)

Єдине, чого не здатен з блиском демонструвати НАПОЛЕОН, це зі страшенної швидкістю щось подумки підрахувати. І він буде нескінченно вдячний тим, хто позбавить його від цієї непосильної роботи.

"Ми все встигнемо та в усьому розберемося. Не треба нікуди поспішати та чхати на формальності" - така фраза завжди знайде відгук у душі НАПОЛЕОНА.

Поменше пояснюйте, побільше допомагайте йому справлятися з підрахунками та заповненням документів, читайте за нього інструкції. Мовчки виправляйте його помилки, поки він сам їх ще не помітив.

Демонструйте впевненість у майбутньому та ясність цілей, робіть розумні прогнози. Це якраз те, що викликає у НАПОЛЕОНА оптимізм.

Крок третій (вперед)

Спонукати НАПОЛЕОНА до рішучого кроку може продуманий добре обґрунтований бізнес-план.

Постарайтеся розповісти йому, навіщо йому це треба, чому для нього це вигідно, як пройти процедуру з мінімальними витратами сил та часу. В усьому цьому слід добре розібратися, щоб потім донести до нього. Ваша пропозиція має бути доцільною. Жодної лірики, тільки діло.

Ключові фрази:

"Давай вже зробимо це".

"Це не потребує великих витрат".

"Ти ж знаєш, ми обидва лише виграємо від цього".

Крок назад

Якщо постійне домінування та вільнодумство НАПОЛЕОНА почали здаватися насильством та цинізмом, час піднімати вітрила. Але, ясна річ, НАПОЛЕОН має сам розхотіти продовжувати стосунки з вами. Як цього досягти?

Допоможе маска РОБЕСП'ЄРА. Починайте докладно, з усіма тонкощами пояснювати кожне ваше рішення. Не забувайте як слід обґрунтовувати всі пропозиції.

Напишіть перелік того, що слід вивчити, в чому слід розібратися, що треба придбати, які закони вивчити, як завести спільне господарство та власність. Добре б було накидати проект шлюбного контракту та наполегливо вимагати, щоб він вніс туди свої пропозиції.

А після цього все одно скажіть, що зараз коштів на сім'ю немає і ви не можете собі дозволити так перенавантажувати його роботою, але без матеріального забезпечення ви не маєте права спонукати його до такого небезпечного заходу.

Ваше занудство (не забудьте проявити його повною мірою) полегшить йому думку про розлучення з вами.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Мегедь В.В. СЕЕ (Наполеон)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Чоловічий опис: Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор