СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Наполеон - сенсорно-етичний екстраверт (СЕЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Наполеон - сенсорно-етичний екстраверт (СЕЕ)

Для сенсорно-етичного екстраверта (СЕЕ) - Наполеона - дуже важлива його територія, на якій він має вплив і за яку він відчуває відповідальність. Це може бути лише його сім'я, якийсь окремий колектив людей, місто та його мешканці, країна, увесь світ. Мета Наполеона - мир та добробут (у його розумінні) на цій території, нехай навіть зі шкодою для окремих осіб, які хочуть цей добробут порушити. І заради цієї мети Наполеон вважає, що має право розпоряджатися всім та всіма, використовувати будь-які підходящі для нього самого засоби. По-можливості Наполеон прагне розширити межі свого впливу, однак він чудово відчуває розклад сил і не буде претендувати на більше, ніж він може розраховувати у конкретній ситуації, хоча зовні намагатиметься не показати свою слабкість, усіма силами буде прагнути зберегти свою незалежність та протидіяти силовому тиску.

Наполеон чудово відчуває людей, бачить стосунки, що склалися між людьми. Часто говорить людям те, що вони очікують від нього почути. Може спілкуватися з противниками, якщо цього потребує справа. Легко сходиться з людьми, проте не поспішає пускати їх до себе в душу та швидко здружуватися. Не може довго терпіти неприємних йому людей, буде всіма способами намагатися позбутися їх товариства.

Наполеон любить виглядати цікавою та оригінальною особистістю, показати свою ерудицію, згадати в розмові про свої можливості та перспективи. Йому подобається експериментувати, але виключно в межах загальноприйнятого, що вже випробувано іншими людьми.

Наполеон важко сприймає надто довгі та громіздкі теоретичні обрахунки та схеми, потребує простих та зрозумілих пояснень. Озвучує лише ті думки, в яких абсолютно впевнений та логіку яких може пояснити. Йому важко діяти методично та систематично.

Якщо Наполеон не впевнений у важливості справи, то не поспішає її виконувати, йому потрібна додаткова інформація, зі сторони це виглядає так, ніби він торгується і хоче, щоб його повмовляли, але насправді йому потрібні розумні аргументи та прогноз, чому це треба робити та що з того вийде. Не відчуває тенденцію подій, потребує підтримки у питаннях своєчасності початку та закінчення справ.

Наполеон не любить бути бездіяльним, завжди знайде собі заняття, навіть тоді, коли зайнятися нема чим. Найкращий спосіб сподобатися йому - запропонувати йому цікаву та вигідну справу. Може відмовитися виконувати якісь справи, якщо побачить в них загрозу для себе чи для своїх підопічних. Якщо Наполеон відчуває, що його обділяють при розподілі матеріальних благ, - сердиться, може вчинити скандал. Може займатися кількома справами одночасно.

Наполеон дуже не любить, якщо його комфорт порушують, боїться за своє здоров'я та матеріальний добробут. Не соромиться свого тіла, слідкує за чистотою та гігієною. Може яскраво одягатися, привертаючи до себе увагу. Консервативний у своїх побутових звичках.

Працездатність Наполеона дуже залежить від його настрою. Любить влаштовувати неформальну обстановку для залагодження справ - бенкети, святкову атмосферу. Іноді у нього бувають короткочасні перепади настрою - від бурхливого азарту до похмурого песимізму й вередування, - які швидко минають. У близькому колі Наполеон переносить свій настрій на оточення, якщо настрій поганий, то погано стає всім.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Мегедь В.В. СЕЕ (Наполеон)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Чоловічий опис: Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-етичний екстраверт - "Наполеон"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор