СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДюма - сенсорно-етичний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. Доброзичлива, постійно добре та оптимістично налаштована людина. Не нав'язує іншим свою волю. Свої справжні переживання приховує. Завжди однаково теплий, турботливий, усміхнений. Не може ані просити, ані вимагати послуг, свої потреби намагається задовольняти власними силами.

2. Тонко відчуває природу, мистецтво. Уміє пам'ятати та відтворювати колись пережиті емоції. Так Айвазовський писав свої морські пейзажі у кімнаті з темно-червоними стінами, вікна якої виходили на протилежний від моря бік. Цінує життя в усіх його проявах. Любить задоволення та вміє їх надавати. Художник у коханні.

3. Враховує комфорт інших людей, уважний та турботливий. Має швидкі, свідомі емоційні реакції, що спрямовані на вивчення та зміну емоцій інших людей. Це спричиняє багато жартів, від яких, якщо вони недоречні, швидко відмовляється. Відбувається постійна емоційна творчість, пошук найбільш дієвих варіантів, що активізують партнера. З особливим прагненням контролює настрій близьких людей.

4. Не може скандалити, відмовляти, переривати небажане знайомство. Тому боїться тих, хто може "прилипнути". Йому потрібна людина, яка при всяких "загостреннях" теж не буде скандалити, а просто йде, гримнувши дверима. Саме так поводиться його дуал.

5. Бачить потреби людей, систему їх мотивацій, із задоволенням усіх агітує та вмовляє. Але потребує друга-дуала, щоб знати, кого варто вмовляти та на що саме, оскільки такий друг знає потенційні можливості людей, ідей, започаткувань.

6. Не любить нагадувати про себе, поки він не потрібне. Намагається не виділятися - ані як передовик, ані як той, що пасе задніх. Не любить конкурувати. Ініціативний лише на своїй території.

7. Погане самопочуття примушує його сховатися, відлежатися. Псується настрій - не може маніпулювати людьми. А навіщо ж тоді спілкуватися?

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Мегедь В.В. СЕІ (Дюма)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Чоловічий опис: Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор