СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиДюма - сенсорно-етичний інтроверт (опис соціотипу)

Перша функція - сенсорика відчуттів - спонукає Дюма жити своїми яскравими, "смачними" відчуттями у даний момент. Виразне прагнення найрізноманітніших насолод та задоволень і саме сьогодні.

Друга функція - етика емоцій - робить цей тип неперевершеним творцем та маніпулятором людськими емоціями. В залежності від власних інтересів та уподобань майстерно та тонко "творить інтригу", яка може як покращити, так і погіршити емоційно-психологічний клімат групи, родини, колективу.

Рольова функція - інтуїція часу - надає цьому типу прагнення до демонстрації своїх "умінь" орієнтуватися в часі і, як йому здається, передбачувати можливі невдачі та провали у майбутньому.

Больова функція - логіка дій - обумовлює виникнення вкрай негативних реакцій на зауваження стосовно недостатньої змобілізованості та ретельності в роботі. Зауваження справедливі, і саме тому вкрай болісні для Дюма. Логіка дій на четвертому місці, емоційне ставлення до світу іноді спонукає цей тип до комерційних авантюр, які закінчуються, на превеликий подив Дюма, вкрай невдало.

П'ята функція - інтуїція можливостей, робить цей тип навіюваним по всьому тому, що стосується нових, перспективних, глобальних ідей. Із вдячністю сприймає оптимістичну інформацію про майбутнє, яке сам бачить ілюзорним, похмурим.

Структурна логіка на шостому місці робить Дюма дуже вдячним прихильником людей, які створюють логіко-аналітичні системи. Особливо, якщо останні показують йому логічність його дій та вчинків. Скажіть Дюма, що він логічний, і він ваш.

Сьома функція - вольова сенсорика. М'який та доброзичливий Дюма може спалахнути, якщо хтось проявляє надмірну наполегливість у ситуаціях, що суперечать його сенсорно-етичним уявленням. В інших ситуаціях, навпаки, може стимулювати людей до більш енергійної, цілеспрямованої діяльності.

Восьма функція - етика відносин. Дає м'які, ненав'язливі поради, як налагодити особисті стосунки. Сам є вельми конформним, легко йде на компроміс, може відкинути принципи заради створення теплих емоцій.

Панченко А.Л.Описи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Мегедь В.В. СЕІ (Дюма)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Чоловічий опис: Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор