СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Дюма - сенсорно-етичний інтроверт (СЕІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Дюма - сенсорно-етичний інтроверт (СЕІ)

Сенсорно-етичний інтроверт (СЕІ) - Дюма - живе в світі простих земних благ та задоволень. У будь-яких умовах, навіть, на перший погляд, найнесприятливіших він постарається забезпечити собі й своїм близьким доступний комфорт. Якщо це з якихось причин неможливо, він може тяжко засумувати. Любить приємні на дотик дрібнички, що приносять радість. Має гарний смак, але якщо доведеться обирати між красою та зручністю, Дюма вибере зручність.

Важлива складова комфорту для Дюма - позитивні емоції. Уміє розвеселити людей, любить розіграші та незлі жарти. Якщо розіграш або жарт виявляться образливими, намагається залагодити та розрядити ситуацію. Любить куштувати нові смакові поєднання, подорожувати в нові місця, які можуть принести нові відчуття та радощі, охоче ділиться цією інформацією з близькими людьми.

Дюма пам'ятає про святкові дати своїх близьких, не забуває їх привітати. Не шкодує часу на задоволення. Не любить, коли поспішають та намагаються зробити багато справ за короткий проміжок часу. Не любить зв'язувати себе термінами, може відтягувати початок важливих справ.

Дюма складно приймати ділові стратегічні рішення. Йому легше жити одним днем. Важко розраховує вигоду справ. Багату часу витрачає на дрібниці, упускаючи важливі справи.

Дюма любить слухати та читати про цікаві ідеї, не завжди може оцінити їх користь та реалістичність, з часом накопичує досвід, починає краще розбиратися в тому, наскільки життєздатна та чи інша ідея. Його приваблює спілкування з цікавими неординарними людьми, які можуть генерувати ідеї. Не любить нудних людей. Терпляче ставиться до диваків та винахідників, піклується про них, як про дітей.

Дюма любить логічно структуровану інформацію, коли всі факти пов'язані між собою в загальну красиву схему. Охоче поглинає різноманітну науково-популярну інформацію, любить всякі "розумні розмови", логічні задачки.

Відслідковує будь-яку агресію, гостро реагує на вольовий тиск, при необхідності може дати відсіч, може натиснути. Проте тиск - не його стиль, Дюма не прагне керувати людьми, йому важливо лише підтримувати постійну комфортну атмосферу.

Дюма легко йде на компроміс. Не любить нав'язуватися сам, та коли нав'язуються інші. Не може скандалити. Хоче жити з усіма в мирі, не любить відкрито втручатися у суперечки та сварки.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Мегедь В.В. СЕІ (Дюма)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Чоловічий опис: Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"

Аугустинавічюте А. Інтуїтивно-етичний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-етичний інтроверт - "Дюма"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор