СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиЖуков - сенсорно-логічний екстраверт (опис соціонічного типу)

1. Кінцевий результат - єдине, що його цікавить. Усе що треба для досягнення цього "кінцевого результату", вважає своєю кровною справою. Вольова, цілеспрямована людина. "Якщо зорі запалюються по ночах, значить, це комусь потрібно". Підкреслено недемонстративний, про враження, яке сам складає в очах інших, не хвилюється. "Не зрозумів, повторіть," - говорив С.П.Корольов. Це "Не зрозумів" міг собі дозволити не кожен керівник. Усе, що він робить, робить із захопленням, пристрастю та має намір довести до кінця. У нього характер невгамовного борця, який повинен за будь-яку ціну взяти гору над супротивником. "Не слід уникати складнощів! Треба вміти їх долати" - його девіз.

2. Рішучий та жорсткий характер. Вираз "Суворий, але справедливий" став вже банальним по відношенню до таких людей. Маршал Жуков мав круту вдачу, дуже круту. Тільки він міг сказати Сталіну "Якщо ви вважаєте, що керівник генштабу здатний лише молоти дурниці, тоді йому тут робити нічого. Я прошу звільнити мене від обов'язків та послати на фронт". Не сумнівається у своєму праві керувати людьми. При всій своїй любові до колегіальності останнє слово завжди залишає за собою. Це, зазвичай, компенсується глибоким захопленням справою та вмінням заохочувати людей.

3. Гарний тактик. Швидко схоплює ситуацію та розстановку сил. Приймає рішення та діє. Здатен на політичне лавірування, але ніколи не упустить, все ж таки свою, лінію. Має сильну логіку, але ця логіка цілеспрямована, "партійна", вона служить не для філософічного мудрування, а для творчого пошуку найкоротшого шляху до мети. Йому легше поступитися логікою, ніж ціллю.

4. Він не відчуває страх, ненависть та інші негативні емоції. Не дивується й не заздрить. Чим небезпечніше ситуація, тим більше він зібраний та рішучий.

5. Не любить говорити про почуття. Це не його єпархія. А якщо проговориться, почувається так, ніби сам себе зрадив. Боїться кохання як розкоші, на яку він не заслужив. Боїться й будь-яких інших почуттів. Судячи інших по собі, не сумнівається, що може бути бажаним, але рідко буває впевнений, що також є коханим. Потребує емоційної підтримки партнера та підкоряє йому свої емоції.

6. У діях же він не любить пристосовуватися, а лише диктувати.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Мегедь В.В. СЛЕ (Жуков)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Чоловічий опис: Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-логічний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор