СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиЖуков - сенсорно-логічний екстраверт (опис чоловічого соціотипу)

П'ятнадцять хлопців на скрині мерця.
Йо-го-го, ще й пляшечка рому!
Р. Стівенсон. Острів скарбів

 

Художній образ: ІЛЛЯ МУРОМЕЦЬ, ВІТЬКА КОРНЄЄВ (А. та Б. Стругацькі. "Понеділок починається в суботу"), ТЕРМІНАТОР (з фільму "Термінатор"), ДОКТОР РОС (з фільму "Швидка допомога")

Навіть якщо ЖУКОВ худорлявий та стрункий (а таке буває не часто), все одно здається, що він дуже міцно тримається на ногах. Увесь його вигляд складає масивне, стійке враження. Рухається він впевнено та неквапно, а його міркування звучать вагомо та поважно.

Зазвичай у нього коротке (чи трохи подовжене) волосся та сучасні светри, худі та майки вільного крою, а також широкі безформні штани та величезні черевики.

ЖУКОВ розумний, талановитий та має здорове (але не завжди цензурне) почуття гумору. Випромінює харизму потужної, упевненої в собі людини. Варто йому з'явитися, як усі присутні оживають, звідусюди лунають бадьорі жарти, супроводжені реготом, - здається, що він "тримає" всю компанію.

Маючи здорову практичність, стратегічний розум та широкий огляд, він краще від інших розуміє, що робити у будь-якій ситуації, і не боїться брати на себе відповідальність. В результаті керівництво найчастіше випадає на його долю. Ви ще не встигнете розібратися, що робити, як отримаєте від нього короткі та точні вказівки, де взяти лопати та граблі під час прибирання території; кому йти по хмиз, а кому варити кашу в поході; як організувати свій бізнес тощо.

При цьому ЖУКОВ незграбний у стосунках та може сам не помітити, як наробить дурниць. Але маючи сильну енергетику та потужний драйв, він просто "проламує" такі ситуації та найчастіше виходить з них без шкоди для себе. Якщо ж розповісти йому про чиїсь підступи у нього за спиною, відмахнеться, мовляв, "вовків боятися - в ліс не ходити".

Бувши по природі суворим солдатом, ЖУКОВ не розуміє марнотратства та вишуканості як у матеріальному житті, так і в духовному.

Крок перший (вперед)

У незнайомій компанії, де ви зустрінете ЖУКОВА, він виділятиметься своєю оригінальністю та талантом. Неочікувані жарти, демонстрація здібностей, оповідки про нестандартні ситуації, в яких він знаходив нетрадиційні рішення.

Ви повинні оцінити його цікави розповіді. Ваша реакція має бути невигадливою, але яскравою. Підійдуть прості вигуки.

Ключові фрази:

"Ух, ти!"

"Як класно!"

"А ви що? А він що?"

"Прямо так і сказали?" тощо.

Такий вдячний слухач, без сумніву, зацікавить ЖУКОВА. Знайомство можна буде вважати вдалим.

Крок другий (вперед)

ЖУКОВ мріє, щоб стосунки розвивалися тільки на краще. Ви повинні вчасно проявляти свою прихильність, не забувати говорити, що сьогодні ваші стосунки стали ще кращими, ніж учора. Ваша задача - постійно демонструвати невербальні знаки душевної приязні: усмішки, лагідні погляди, ніжні дотики.

У вашому вигляді не має бути й натяку на рішучість та діловитість. Не вдавайте з себе ділову жінку. Навіть якщо вам доводиться грати в житті цю роль, пам'ятайте, що при ньому ви - істота лірична, беззахисна, але віддана та ніжна.

Не бійтеся час від часу довірливо прошепотіти йому про свої передчуття, що ваше кохання назавжди. Взагалі, не шкодуйте оптимістичних прогнозів. Вони зігріють суворе серце ЖУКОВА.

І ви побачите, що він розправить свої могутні плечі та візьме вас під свій захист.

Крок третій (вперед)

Рішучі кроки ЖУКОВ розпочне сам. Треба лише додати йому ентузіазму. Запаліть його ідеєю сумісного життя, розкажіть, як здивуються приятелі, як заздритимуть подружки, які обличчя матимуть батьки. Скажіть: "Це буде класна штука! А що ми утнемо на весіллі!"

Під настрій він здатний на веселу витівку чи розіграш. Ваше майбутнє весілля має подаватися як великий веселий прикол.

Ключові фрази:

"А уяви себе у фраку!"

"Танці будуть до ранку!"

"Упевнена, всі понапиваються до нестями!" тощо.

Крок назад

"ЖУКОВ - завжди ЖУКОВ", - говорить ще одна соціонічна мудрість. І якщо вам набридла його прямота та командний голос, не сподівайтеся, що його можна переробити. Легше акуратно його зупинити, ніж намагатися пом'якшити його буйну вдачу.

Спершу вдягаємо пісний варіант маски ДОСТОЄВСЬКОГО:

"Все ж таки це не дуже відповідально з нашого боку. Адже треба спочатку перевірити свої почуття, а вже після цього розпочинати щось серйозне.

З мого боку непорядно по відношенню до родичів та наших майбутніх дітей розпочинати життя без благословення. Спочатку я маю розібратися зі своєю совістю та позбутися нечистих помислів. Як я виглядатиму перед священиком, коли розповідатиму на сповіді про наш гріховний зв'язок?"

Цього буде достатньо, щоб йому стало нудно і він дозволив би вам вільно піти у довге паломництво без повернення.

Л.А.Бескова, О.А.УдаловаОписи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Мегедь В.В. СЛЕ (Жуков)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Чоловічий опис: Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-логічний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор