СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Жуков - сенсорно-логічний екстраверт (СЛЕ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Жуков - сенсорно-логічний екстраверт (СЛЕ)

Життя для сенсорно-логічного екстраверта (СЛЕ) - Жукова - поле бою. Попереду - мета, між ним та метою - перепони та супротивники, яких треба зламати чи обійти, поруч із ним - соратники та ресурси, і він, Жуков, усім цим командує. Без таких боїв йому нудно та нецікаво жити. Вміє швидко пристосовуватися до швидкозмінних умов, використовувати їх із користю для себе. Вважає, що має право використовувати всі ресурси, розпоряджатися всіма людьми, займати весь простір, що потрапляє в поле його зору, якщо він не зайнятий іншим, більш сильним. Чудово відчуває розклад сил, на кого та в якій мірі можна натиснути.

Жуков уміє групувати людей навколо себе під конкретну мету, кожному відводить місце в команді, координує його діяльність. Будь-яку задачу намагається пояснити просто, в загальних рисах обмалювавши схему.

Любить міркувати про перспективи справ. Не любить, якщо хтось сумнівається у його здібностях, піддається на провокації, його можна "взяти на слабо".

Жуков не любить, коли йому нав'язують "загальноприйняту систему цінностей", сам собі встановлює правила, що добре, а що погано. Не терпить інтриг - коли у нього за спиною хтось із кимось таємно домовляється, утворює коаліції, заводить таємну дружбу чи ворожнечу. Усіх інтриганів з оточення виводить. При цьому сам може заради конкретної мети інтригувати та маніпулювати.

На оцінку будь-якої справи Жуков відводить певний проміжок часу, після якого вирішує, чи треба справу продовжувати. Хотів би вміти з оптимізмом дивитися у майбутнє, його заспокоює впевненість близьких людей у щасливому кінці. З віком стає м'якішим, спокійнішим, може звернутися до релігії.

Емоційний стан Жукова залежить від емоцій його оточення. Легко заражається чужими емоціями, може шаленіти, якщо його навмисно "розпалити", азартний.

Жуков вважає комфорт та матеріальний добробут необхідними умовами життя, прагне без зайвих слів забезпечити його для себе та близьких людей. В той же час не любить, коли комфорт сам по собі зводять до найвищої цінності. Часто в молодому віці не слідкує за своїм здоров'ям.

Жуков добрий господар, будь-яке підприємство може примусити приносити користь, часто не любить сам займатися рутинними справами, доручає їх комусь іншому, підключаючись до діла лише у складних екстремальних ситуаціях. Любить випробовувати людей, кидаючи їх "плавати на глибину" без підготовки.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Мегедь В.В. СЛЕ (Жуков)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Чоловічий опис: Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-логічний екстраверт

Панченко А.Л. Сенсорно-логічний екстраверт - "Жуков"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор