СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиГабен - сенсорно-логічний інтроверт (опис соціонічного типу)

1. Айсберг в океані. Упертий, замкнений, майже завжди однаково холодний та загадковий. Рухи спокійні, точні, виключно економні. Ззовні здається, що досягнутий результат завжди більший, ніж витрачені зусилля. Непоказна тиха впертість при обов'язковому завершенні всього розпочатого, внутрішня відповідальність за справу та скромність. "Англійці не демонстративні у своєму ставленні до праці", як недемонстративні вони у прояві своїх почуттів взагалі. Спочатку може здаватися, що вони роблять все з прохолодцем, абияк. Але поступово починаєш розуміти, що їх неквапливість відображає загальний ритм життя: поєднання свободи з технологічністю.

2. Талановитий ледар. Він не Дон Кіхот - безцільно працювати не стане. Природжений винахідник, але із впровадженням своїх ідей не поспішає, поки не дозрівають умови для максимальної ефективності. Пишається своїм умінням не займатися нічим, що не приносить користі. Обожнює комфорт. При сумісній з кимось діяльності усе ненав'язливо влаштовується так, як зручно саме йому. У досяжному для нього просторі все організовано ідеально для праці та відпочинку. Естет, що повністю довіряє своєму смаку. Одягається дуже акуратно, зі смаком, але не крикливо. Чутлива шкіра: "принцеса на горошині" - це про нього.

3. Стримана емоційна насиченість. Саме схильність приховувати емоції під маскою неприступності та холодності надає їм тонку відшліфованність, і навіть виразність (В.Висоцький, А.Міронов, А.Челентано). Спокійний за будь-яких обставин, але по-різному. Залишається холодно неприступний, коли кохає. Не поспішає повірити в почуття свого трохи легковажного дуала. Дуже ревнивий та недовірливий: панічно боїться, що його емоції будуть виставлені на посміховисько. У небезпечних ситуаціях уперто нічого не боїться, спокійно наближається до джерела небезпеки. Це його основний хід - йти напрямки на супротивника; витримує той, хто сильніший. Це основна поза актора Жана Габена - упертість, непоступливість, внутрішня правота та безстрашність. Чим більш він самотній, тим більш неприступний.

4. Цілі та методи. Якщо поруч немає дуала, його можна прийняти за ледаря та базікала. Багато говорить, а сам нічого не робить, чогось очікує. Він і справді очікує - крику по допомогу. Безцільно працювати не стане, а цілей сам вигадувати не вміє. Тільки дуже великий ентузіаст володіє ключем, що запускає в дію точний та безпомилковий механізм цього ТІМу. Нагородою йому служить радість, яку він приносить своєю працею. Про щирість його бажань він судить за інтонаціями, які автоматично його мобілізують. Він має бути улюбленцем, не хоче ставлення як до всіх. Підкупити його можна лише щирими почуттями, що виражаються поглядами та інтонаціями.

І.Д.ВайсбандОписи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Мегедь В.В. СЛІ (Габен)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Чоловічий опис: Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-логічний інтроверт

Панченко А.Л. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"
© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор