Соціоніка



Головна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки



Габен - сенсорно-логічний інтроверт (опис чоловічого соціотипу)

Доля прийде, на пічці знайде.
народне прислів'я

 

Художній образ: КОТ МАТРОСКІН (з мультфільмів про Простоквашино за Е.Успенським), ШРЕК (з мультфільму "Шрек"), КРУТИЙ ВОКЕР (з фільму "Крутий Вокер"), ГЛЄБ ЖЕГЛОВ (з фільму "Місце зустрічі змінити не можна")

ГАБЕН не поспішає, він ґрунтовний та непроникливо спокійний. Він складає враження мужньо-стриманого чоловіка з великим почуттям власної гідності, навіть якщо він невисокий на зріст. Має чудовий естетичний смак, однак перевагу віддає зручному, некрикливому одягу, найчастіше обираючи темно-сірі та темно-сині светри.

Коли ви підходите до нього, він ніби знехотя підводить на вас очі. Не розраховуйте, що він заговорить сам. Ставте йому запитання, і він повільно, докладно та доброзичливо відповідатиме вам.

Ваш обранець перш за все практик, а тому робить лише те, що дійсно для чогось потрібне, та те, що принесе користь. Враховуйте, що витрачати задарма свій ресурс він не буде. Він завжди може експертно оцінити не тільки співвідношення між ціною та якістю товару, але й скільки часу та праці треба буде витратити на те, щоб заробити потрібну суму на його придбання.

В результаті таких підрахунків зазвичай виявляється, що не варто й починати. Одним словом, ГАБЕН живе за принципом енергозбереження, тобто намагається не стільки більше заробити, скільки звести до мінімуму свої потреби, щоб працювати якомога менше. Він взагалі воліє, щоб справа робилася сама.

ГАБЕН спостережливий, має іронічний розум та ненав'язливе тонке почуття гумору, хоча не кожному готовий це демонструвати. Він взагалі недемонстративний та прагне усамітненого життя подалі від людей, а також шуму, галасу, метушні та всіляких заворушень.

Якщо вашому коханому ГАБЕНУ щось не подобається, він одразу ж без зайвих церемоній сповістить вам про це з прихованою, але чіткою погрозою в голосі. Ви одразу зрозумієте, йому не доведеться повторювати двічі.

Крок перший (вперед)

Якщо друзям вдалося затягти ГАБЕНА на вечірку, то, скоріш за все, він сидить на найм'якішому дивані в кімнаті у найзатишнішому куточку зі склянкою найсмачнішого напою. Шукайте його там. Він неговіркий, але якщо ви зможете розкрутити його на розповідь про якісь нові віяння (байдуже, у якій галузі), він відгукнеться.

Побачивши у вас зацікавленого слухача (тільки не квапте його), він намагатиметься здивувати вас якоюсь екстравагантною інформацією. Дивуйтеся природньо, будь це нова унікальна технологія виробництва чипів чи життя на Марсі.

У нього напевно є улюблена система ворожіння, принаймні, знайомий астролог. Скептицизм тут абсолютно недоречний. Від вас вимагається лише ентузіазм та неприхована зацікавленість.

Будьте уважні до будь-якого його прогнозу: політичного, економічного чи екологічного. Це допоможе підтримати бесіду та обмінятися телефонами.

Крок другий (вперед)

Про що мріє ГАБЕН? Він має бути впевненим, що завжди є можливість мати втіху у життєвих негараздах. Не доводьте його до емоційних перенавантажень. Рівна привітність та тепле ставлення мають бути стилем вашого спілкування.

У глибині душі ваш друг вірить у дива. Можете говорити з ним про фантастику або здивувати його якимось сюрпризом. Не скупіться на те, щоб демонструвати свої таланти, а також розкрити йому очі на його власні приховані можливості. Умовте його спробувати, але враховуйте, що вашого ентузіазму має вистачити на вас обох. Власні запаси ентузіазму в нього вкрай обмежені.

Не лінуйтеся контролювати емоційну атмосферу навколо ГАБЕНА, він важко переносить гострі почуття та емоційні хвилювання. Ваші слова втіхи завжди мають бути напоготові.

Така чутлива, уважна, весела, але спокійна дівчина неодмінно завоює довіру у замкнутого та уразливого ГАБЕНА.

Крок третій (вперед)

Якщо вам вдалося оточити свого ГАБЕНА добрим ставленням і він до нього звик, у нього просто не буде аргументів для відмови оформити ваші стосунки документально.

Він повинен зрозуміти, що ви дуже підходите один до одного, що разом вам добре, що можна на все життя зберегти такі стосунки. Зробіть так, щоб він був упевнений, що кращої та відданішої за вас йому не знайти.

Ключові фрази:

"Ми довіряємо один одному, як ніхто".

"У нас із тобою такі споріднені душі!"

"Збережемо ці стосунки назавжди" тощо.

Крок назад

Якщо хазяйновитість та економність ГАБЕНА почали здаватися вам скупістю, а незворушний характер почав навівати нестерпну нудьгу, дайте зворотний хід. Вас врятує маска ГАМЛЕТА.

Негайно починайте гучно сміятися та заводити музику, тягайте його по ресторанах, дискотеках та нічних клубах, де багато музики, галасу та вереску. Добре вплинуть усілякі дурнуваті сюрпризи та розіграші, яких він терпіти не може.

Офіційною причиною для розлучення має стати наступна думка: "Поки ти ще не бачив світ, не зазнав усіх його задоволень, тебе бути тягти від сім'ї. Я не можу вимагати, щоб ти замкнувся у вузьких сімейних рамках. Ти ще молодий, і це буде серйозною жертвою з твого боку".

Але насправді не так важливо, що саме ви говоритимете. Треба просто зводити нанівець ваші стосунки, збільшуючи дистанцію. У якійсь момент, поки ви веселитеся на черговій дискотеці, ГАБЕН із подивом побачить, що він уже не сумує, до того ж, без вас значно тихіше.

Л.А.Бескова, О.А.Удалова



Описи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Мегедь В.В. СЛІ (Габен)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Чоловічий опис: Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-логічний інтроверт

Панченко А.Л. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"




© 2022-2024 Соціоніка.інфо Адміністратор