СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилки

Габен - сенсорно-логічний інтроверт (СЛІ)

Опис соціонічного типу

Соціоніка. Габен - сенсорно-логічний інтроверт (СЛІ)

Сенсорно-логічний інтроверт (СЛІ) - Габен живе у світі власних відчуттів - запахи, звуки, тактильні відчуття, і приємні, і неприємні - з цього складається його життя, і в такому вигляді відкладаються в його пам'яті всі життєві події. Фізичні відчуття інших людей відчуває як свої власні, відчуває, наскільки їм комфортно чи некомфортно.

Габен вміє організовувати простір так, щоб зробити його оптимально комфортним для себе та для тих, хто знаходиться в зоні його впливу. Він намагається розрахувати всі свої дії так, щоб за мінімальних зусиль отримати необхідний йому рівень комфорту. Може складати враження ледачої людини. Проте роботу, яку вважає важливою, продумує до дрібниць та майстерно виконує. Має вроджене технічне відчуття, хоча це не означає, що він обов'язково працюватиме руками.

Габен хотів би бути проникливою людиною, яка вміє передбачати події, хоча це йому не завжди вдається. Щоб скласти враження, може бути підкреслено пунктуальним, хоча, коли є можливість, Габен намагається не зв'язувати себе із обмеженням часу. Він не може підлаштувати свою працездатність під нав'язаний ззовні розпорядок, тому перевагу віддає гнучкому графіку.

Габен намагається не проявляти жодних емоцій, надто бурхливі емоції його лякають, він не любить, коли його емоційно підбурюють, диктують йому, які емоції він повинен відчувати (різні емоційні заклики типу "А тепер ми весело запалимо!" і т.п. викликаються у нього огиду). Не любить запитання, пов'язані із його емоційним станом (наприклад: "Чому ти такий сумний?").

Габен потребує інформації (будь-якої, як позитивної, так і негативної) про перспективи та різні можливості, варіанти виходу зі складної ситуації. Його мотивують розмови про приховані можливості у будь-якій діяльності, без такого зовнішнього підживлення від оточення може вдатися в тяжку тугу та апатію. Любить розмови про те, як поводитися у непередбачуваних ситуаціях.

Габен цінує приємні добрі взаємини. Із некомфортних стосунків намагається піти, воліючи замість того залишитися на самоті. Не любить суворих формальний зобов'язань у стосунках, чітко висловлених прав та обов'язків. Намагається зв'язувати себе з якомога меншою кількістю людей, як у особистих відносинах, так і в ділових. Любить слухати розмови про чужі взаємини (плітки), про психологію стосунків.

Габен не любить тиснути на людей та примушувати їх, хоча, у принципових для нього питаннях вміє продавити свою волю. Не терпить тиску у свій бік, при спробі щось йому нав'язати може різко відповісти, спалахнути гнівом або "замкнутися в собі".

Габен - надійний діловий партнер. Дотримується правил та домовленостей, якщо вважає їх розумними. Уперто тримається своєї думки та переконань до тих пір, поки не почує вагомих аргументів проти. Не любить дрібний контроль та суворо регламентовані правила. У ділових питаннях завжди готовий підлаштуватися у дрібницях, якщо це не зашкодить справі.


© Валерія Воробйова. Будь-яке копіювання без згадування автора та посилання (для інтернет-сайтів - гіперпосилання) на цю сторінку заборонено.Описи інших авторів:

Воробйова В. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Мегедь В.В. СЛІ (Габен)

Вайсбанд І.Д. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Чоловічий опис: Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"

Аугустинавічюте А. Сенсорно-логічний інтроверт

Панченко А.Л. Сенсорно-логічний інтроверт - "Габен"
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор