СоціонікаГоловна
Соціонічний тест
Соціонічні типи
Модель А
Соціонічні аспекти
Аспекти за В.Д.Єрмаком
Ознаки типів
Ознаки Рейніна
Алгоритм обробки інформації
Інтертипні відносини
Таблиця відносин
Хто такий дуал
Рекомендації із сумісності
Соціонічні квадри
Малі групи
Дуальна природа людини
Соціонічні поняття
Типові помилкиШлях до серця чоловіка та назад

Опис чоловічих соціонічних типів

Л.А.Бєскова, Є.А.Удалова

Передмова

Соціонічне знання дає конкретні рекомендації, як справити враження та будувати стосунки з кожним з 16 типів чоловіків. Соціоніка позбавить вас необхідності вдаватися до методу ненаукового тику в надії, що хоч якесь з ваших переваг випадково вразить та не налякає при цьому вашого партнера.

Матеріал викладається відповідно до структури моделі А кожного типу. Фактично запропонована нами подача матеріалу відображає послідовність проблем, що постають у процесі зародження та розвитку стосунків. Уважно вивчіть усю стратегію проведення "бойових дій на місцевості". Можливо, це спочатку здається вам прямо-таки неможливим та зовсім немислимим, але, як казав великий А.Суворов: "Важко в навчанні, легко в бою".

Крок перший (вперед): "Який ти цікавий!"

Відповідно до соціоніки в незнайомій обстановці у людини активізується рольова функція. Це означає, що вона намагається продемонструвати певні якості та отримати у оточуючих їх схвалення. Причому йдеться не про якісь випадкові претензії людини, а про конкретні прояви типу, зумовлені його моделлю переробки інформації.

У чому саме представник кожного типу прагне отримати схвалення, залежить від наповнення третьої позиції його моделі А. Це не секрет, що всі 16 варіантів відомі у соціоніці. У житті ми бачимо прояв рольової функції з такою регулярністю, що це починає вражати уяву!

Як показує практика, при першому знайомстві цей крок практично неминучий. У невідомій ситуації спрацьовує саме ролева функція, та позитивна реакція на неї забезпечує продовження стосунків, а негативна може відштовхнути вашого нового знайомого.

Отже, від вас потрібно лише трохи уваги до певних тем! Підтримайте рольові прояви вашого друга, допоможіть йому зіграти при знайомстві з вами гру, та ви побачите, які чудові результати це принесе.


Крок другий (вперед): "Я - дівчина твоєї мрії!"

Засновниця соціоніки А.Аугустинавічюте запровадила поняття серединної мрії (йдеться про композицію 5-ї та 4-ї функції моделі А). В її основі лежить найзаповітніше та частково несвідоме прагнення людини отримати підтримку в тих сферах, де вона не відчуває впевненості у собі. Така підтримка ніколи не залишиться поза увагою. А той, хто надав її, безперечно, викличе симпатію. Це те, що вам потрібно!

Як здійснити підтримку за 5-ю та 4-ю позиціями - теж не секрет. А які функції тут у вашого обранця, підкаже його модель А.

Як тільки ви подаєте на ці функції позитивну інформацію, ваш партнер одразу починає відчувати до вас несвідому довіру та тяжіння.

Фактично найуспішніша серединна мрія втілює в собі тип, що названий у соціоніці доповнюючим або дуалом. Маска дуала дозволить вам досягти своєї мети найкоротшим шляхом.

Але в жодному разі не піддавайтеся спокусі вразити вашого обранця за аспектами 5-ї та 4-ї функції. Негативна інформація, спрямована сюди, є надзвичайно руйнівною. Люди всіх типів без винятку (і ви теж) уразливі та абсолютно беззахисні перед грубим ударом по функціях серединної мрії. Це негідний прийом.

Крок третій (вперед): "Даю установку!"

Коли настає етап прийняття рішень, а партнер виявляє пасивність, його доводиться активізувати. Для цього треба вибрати аспекти такої функції, за якою ваш друг виконуватиме ваші пропозиції несвідомо та беззаперечно.

"Є така функція!" – стверджує соціоніка. Це 6-а функція моделі А. Вона називається референтною, тому що її робота орієнтована на зразки найближчого оточення (представником якого можете в даному випадку стати ви). Схема вашої взаємодії тут може бути виражена таким чином: ви кажете - він робить. Тільки уявіть собі, як це зігріє ваше серце!

Але тут як ніколи потрібна виняткова точність у підборі виразів. Найменше відхилення лексики у бік сильних функцій - та ваш друг негайно прийде до тями та почне приймати самостійні рішення. Тоді на деякий час контроль над ситуацією виявиться втраченим. А це прикро!

Крок назад: "Ми не створені один для одного"

Зрештою, може виявитися, що ви не хочете продовжити стосунки. Практика показує, що вміння розлучитися з мінімальними втратами – теж велике мистецтво. У школі нас цього не вчать!

Але соціоніка й тут дає нам рекомендації, як вийти з гри, дозволивши при цьому партнерові зберегти обличчя. Зробіть так, щоб він сам захотів припинити стосунки! Це позбавить вас від непотрібних ексцесів та дозволить розпочати нове життя набагато раніше.

Щоб перестати подобатися комусь, найкраще виступити в ролі типу, що знаходиться в інформаційному конфлікті з типом вашого друга. Якщо ви грамотно та переконливо зіграєте цю роль, ваша акція вдасться, і партнер залишить вас з думкою про те, що він дуже вчасно та вдало виплутався з такої сумнівної історії. Що й потрібно було отримати!

А тепер про кожен тип:
© 2022-2023 Соціоніка.інфо Адміністратор